Якість, що підтверджена медициною

Якість, що підтверджена медициною

Ставши першою компанією-виробником ортопедичних матраців в Україні, компанія "Венето" покращує сон українців вже протягом 25 років. Для виробництва своєї продукції, ми використовуємо високоякісну сировину, європейське обладнання та італійські технології. Кожна модель матрацу проходить ретельний контроль в процесі виробництва і перевіряється фахівцями на відповідність найвищим стандартам якості.

Саме тому, за 25 роки своєї роботи ми отримали визнання спеціалізованих структур, які готові рекомендувати матраци "Венето", що як найбільш підходять для здорового сну.

Ознайомитися з рекомендаціями Ви можете на цій сторінці. Але найдорожче нам визнання наших клієнтів, які завдяки продукції "Венето" поліпшили якість свого сну, загальне самопочуття і стали отримувати від життя більше задоволення.


Запрошуємо і Вас приєднатися до числа тих, чий сон став набагато комфортніше з продукцією ТМ "Венето"!


Як вибрати матрац - рекомендації лікаря-ортопеда

Покупка ортопедичного матрацу - справа серйозна і відповідальна. По-перше, він повинен бути не просто комфортним, але і корисним, а по-друге, вартим тих грошей, які ми готові заплатити.

Як розпізнати, який матрац необхідний саме Вам, на що звернути увагу при покупці і як поліпшити своє здоров'я за допомогою ортопедичних товарів, розповідає запрошений компанією «Венето» лікар - вертеброневролог з 16-річним стажем роботи Борис Анатолійович Нечипоренко.

Чи так важливо, щоб матрац був ортопедичним

За моїми спостереженнями, біль у спині відчувають 90% людей, серед яких не тільки мої пацієнти. Часто біль викликаний неправильно підібраним спальним місцем. Абсолютно всім своїм пацієнтам я рекомендую ортопедичні матраци. Спати на нерівній поверхні - абсолютно протипоказано. Поверхня для сну повинна бути рівною і правильною. Та навіть якщо Ви спите на рівному, але неякісному матраці, він може зіпсуватися досить швидко - з'являться нерівності, «горби», і Ваш матрац стане непридатним. З цієї точки зору, купувати матрац слід один раз на кілька років, але якісний і по-справжньому корисний.

Що стосується диванів, тут діє той же принцип, головне - щоб поверхня для сну була рівною. Цьому принципу ідеально відповідають дивани «Венето», які вже укомплектовані ортопедичним матрацом. Таким чином, незважаючи на те, що це диван, поверхня є рівною і правильною для здорового сну.

Як орієнтуватися в жорсткості матрацу

Матраци бувають трьох рівнів жорсткості: жорсткий, напівжорсткий і м'який. У випадках, коли у Вас немає ніяких порушень хребта і матрац повинен бути, в першу чергу, комфортним, я рекомендую зупинити свій вибір на напівжорсткому матраці. Напівтверді матраци підходять практично всім, головне - щоб він був зручним для Вас. Якщо ж Ви відчуваєте себе більш комфортно на матраці іншого рівня жорсткості, орієнтуйтеся на свої відчуття: головне, щоб Вам було зручно. Жорсткий матрац якнайкраще підійде людям, що страждають вираженим больовим синдромом або мають міжреберні грижі. При сколіозі будь-якій стадії також слід вибирати матрац жорсткіше. Але тут слід пам'ятати, що при сколіозі третій і 4й стадії матрац може зменшити біль і служити превентивним засобом, що захищає від розвитку хвороби. При 1й і 2й стадії сколіозу жорсткий матрац здатний лише служити комфортним спальним місцем, але покладати на нього надії, як на панацею, на жаль, невірно. М'який матрац призначений для людей з невеликою масою тіла, а також підійде літнім людям. Маючи крихкі кістки, м'який матрац зможе надати найбільш комфортну підтримку Вашого тіла і стане зручним.

Як розібратися в наповнювачах матраца

У більшості випадків я рекомендую обирати матраци, у змісті яких є піна з ефектом пам'яті. Такі матраци здатні найбільш вдало приймати форму тіла лежачої людини і забезпечувати комфорт в будь-якому положенні. Правда, і в цьому випадку існують обмеження: матрац з ефектом пам'яті потрібно вибирати, відштовхуючись від власного сну: якщо Ви спите спокійно всю ніч і рідко перевертаєтеся - такий матрац буде Вам в пору. Якщо ж за ніч Ви часто змінюєте своє становище, ворочаєтесь - від матрацу з ефектом пам'яті слід відмовитися. Вам більше підійде жорсткий матрац, незалежно від його наповнювачів.

З пружинами або без - як вибрати

Купувати матрац з пружинами або без, за великим рахунком, справа особистих уподобань. Якщо пружинний блок якісний - ніяких обмежень щодо його використання з медичної точки зору бути не повинно. Але все ж, я частіше рекомендую безпружинні матраци, якщо на них спить одна людина, і пружинні - коли матрац планується двоспальним. У двоспальному матраці головне - щоб пружини не реагували на різницю у вазі сплячої пари. Для цієї мети як найкраще підійде матрац «Венето Інь -Янь», який створений з урахуванням відмінностей жіночого і чоловічого тіла. Але яку б модель двоспального матрацу Ви не вибрали, головне, щоб ви лежали рівно й не скочувалися один до одного.

Як правильно поводитися з матрацом

При експлуатації матраца я завжди рекомендую звертати увагу на наявність ефекту «зима - літо». Дуже важливо слідувати рекомендаціям і перевертати матрац на сторону «зими» або «літа», в залежності від сезону. Якщо влітку залишатися на зимовій стороні матрацу, при підвищеній температурі повітря може виникати т.зв. ефект «підпалювання». Цей ефект веде, в свою чергу, до посилення больових симптомів і може вкрай негативно позначитись на стані хребта.

Як розпізнати, що матрац обраний невірно

У разі, коли після тривалого використання неправильної поверхні для сну, Ви переходите на ортопедичний матрац, може виникнути ефект звикання. Хребет, будучи трохи викривлений неправильної поверхнею, при попаданні на ортопедичну, поступово повинен стати на місце, придбати природне і здорове положення. У цей період відновлення правильного положення, можуть виникнути некомфортні відчуття після сну - це нормально. Але звикання не повинно тривати більше трьох тижнів. Якщо купивши матрац і поспавши на ньому місяць-два, неприємні відчуття Вас не покидають: значить, Ви помилилися в своїх перевагах і обрали матрац невідповідної жорсткості.

Яку кількість часу необхідно спати

Середня тривалість здорового сну - 8 годин. Але головне, звичайно, не кількість, а якість. Якщо Ви спите більше або менше, але при цьому відчуваєте себе бадьорими і здоровими - значить, це і є Ваша індивідуальна норма сну. Але 8:00 - теж не показник, існують дослідження, які говорять, що глибокий, спокійний сон, може дати заряд бадьорості та енергії на весь день, якщо його тривалість - 3-4 години.

Значення віку

Своїм пацієнтам я завжди рекомендую одне: якщо людина здорова, в якому б віці вона не знаходилась, матрац потрібно підбирати тільки спираючись на індивідуальні параметри комфорту. Обмеження діють тільки для двох вікових груп: дітей і літніх людей. Для дітей я рекомендую обирати жорсткі матраци. При цьому жорстким повинно бути, в першу чергу, ліжечко малюка. А матрац може бути напівтвердим, але головне - не дуже високим. Ортопедичний матрац може не лише захистити, а й допомогти при сколіозі у дітей. До того ж, він буде сприяти розвитку правильної постави. А вона формується безпосередньо в дитячому віці. Що ж стосується літніх людей, їм протипоказано спати на жорсткій поверхні. Особливо це поширюється на жінок. У період менопаузи у жінки трансформується обмін кальцію, кістки стають більш крихкими, і може розвинутися схильність до так званих «патологічних переломів». Жорсткий матрац буде тільки погіршувати ситуацію, а ось напівтвердий або м'який, навпаки, стане кращою опорою.

Як правильно обрати подушку

За моїми спостереженнями, 90% причин головного болю - неправильно підібрана подушка. Проблеми шийних хребців, затікання шиї, схильність до ранкових мігрень - все це свідчить не на користь Вашої подушки. Подушка повинна бути ортопедичною, підходити Вам за формою і висотою, наповнювачі її не повинні створювати грудок і нерівностей, а хребет повинен залишатися в рівному положенні. Якщо Ваша подушка не відповідає хоч одному з цих вимог - відмовтеся від неї негайно.

Купувати подушку для дитини потрібно тільки тоді, коли вона вже активно і цілеспрямовано може тримати голову. Обирати при цьому потрібно дитячу подушку, відповідного розміру. Якщо дитині буде некомфортно спати на подушці, вона миттєво дасть про це знати. Але в цілому, виробники, що займаються ортопедичними товарами, виготовляють дитячі подушки, відповідно до їх потреб.

У випадку, коли пацієнт переніс перелом хребту, або страждає остеохітозом, я рекомендую пружинну подушку. Крім «Венето», я ніде не зустрічав таких, і рекомендую «Венето мультипружинну» своїм пацієнтам.

  • Коментарі
Загрузка коментарів...
Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины