НАМ ГОДА - ВАМ СКИДКИ

НАМ РОКИ - ВАМ ЗНИЖКИ

Венето святкує День народження: нам виповнюється 24 роки - вам даруємо 24% знижки на ліжка. А також зверніть увагу на спеціальні пропозиції. Акція діє з 18.05.2017 по 27.05.2017. Поспішайте!

АКЦИЯ «ЛОВИ МОМЕНТ»

АКЦІЯ «ЛОВИ МОМЕНТ»

Весна – найкращий час для змін, оновлення. Хочеться яскравості, свіжості та комфорту. Ми пропонуємо здійснювати всі свої заповітні бажання вже зараз. Отримуйте подарунки і насолоджуйтеся солодким та здоровим сном.

ЛЕГКАЯ РАССРОЧКА

ЛЕГКА РОЗСТРОЧКА

З Венето купувати меблі легко! Пропонуємо ознайомитися з умовами та можливими варіантами розстрочок. Створіть затишок у своєму будинку, відчуйте комфорт і не переплачуйте. Дуже легко отримати бажане!

Гарантия и возврат

Гарантія та повернення

Висока якість і сучасні технології, що використовуються у виробництві наших товарів дозволяють надавати особливі гарантійні терміни на продукцію Венето. Пропонуємо ознайомитися докладніше і бути впевненим в покупці.

Франчайзинг

Франчайзинг

Якщо Ви хочете відкрити власну справу, але сумніваєтеся у своїх силах або ж у Вас є стартовий капітал, але Ви вважаєте, що його недостатньо для створення повноцінного бізнесу, компанія Венето допоможе Вам!

О компании

Про компанію

Венето - перша в Україні фабрика, яка відкрила новий погляд на якість сну і відпочинку. Лідер національного покриття вже 24 роки, завдяки розвинутій фірмовій мережі та нашим торговим партнерам.

Сертификация ISO 9001:2015 подтверждена!

Сертифікація ISO 9001:2015 підтверджена!

Компанія «Група Венето» успішно пройшла сертифікацію міжнародного стандарту ISO 9001: 2015, що гарантує високий рівень надійності та відмінну якість послуг компанії! Ми вдячні всім співробітникам підприємства за продуктивну та кваліфіковану роботу!

72 ЧАСА ИЗГОТОВЛЕНИЯ ОТ ВЕНЕТО

72 ГОДИНИ ВИГОТОВЛЕННЯ ВІД ВЕНЕТО

Унікальна програма «72 години виготовлення» від «Венето» вже успішно працює в інтернет-магазині «Венето» та в наших дилерських магазинах. Більше не потрібно довго чекати втілення мрій!

Качество, подтвержденное медициной

Якість, підтверджена медициною

Компанія "Венето" покращує сон українців вже протягом 24 років, ставши першою компанією-виробником ортопедичних матраців в Україні,

Венето - 20 лет доверия

Венето - 20 років довіри

Гарною покупкою може вважатися та, після якої ваше життя зміниться в кращу сторону. Матрац від Венето - якраз той випадок.


1 - 10 из 20
Наши магазины 0 800 500 340