Навіщо потрібна подушка для годування

Навіщо потрібна подушка для годування

У період вагітності та перших місяців після пологів для молодої мами як ніколи важливий догляд та дбайливість. Тому товари, що полегшують їй звичайні побутові дії, стануть особливо корисними. Одним з таких являється подушка для годування.

Годування новонародженого малюка представляється нам як дуже зворушливий та ніжний процес, але лише молоді мами знають, що насправді це дуже тривала і трудомістка дія. Зазвичай, годування займає від 20 до 40 хвилин, але буває, що малюк утримує маму й близько години. У день, ця процедура повторюється декілька разів. Тримати на руках дитину увесь цей час мамі приємно, але все ж таки у кінці годування вона відчуває фізичну втому, тяжкість в руках та напруження у спині. Крім того, для правильного годування немовляти мамі треба прикладати дитину під різними кутами до грудей.

Полегшити цей процес, зробивши його комфортним та оптимально легким – підняти дитинку до рівня грудей та звільнити руки під час прикладання, допоможе подушка для годування. Подушка для годування має форму роз`ємного «рятувального круга», який щільно обхоплює талію мами. Передня частина подушки для годування щільно набита, завдяки чому дитина, лежачи на ній, знаходиться на рівні грудей мами. Кінці подушки округлі, для того щоб подушка трималась на маминій талії. Причому дана конструкція подушки універсально підходить для мами будь-якого розміру. Під час годування подушка розвантажує м’язи рук, шиї та спини мами, і вам достатньо просто підтримувати малюка рукою, а не нагинатись до нього і піднімати ногу вище.

Подушка для годування робить процес грудного вигодовування максимально комфортним як для мами, так і для малюка. Мамі не доводиться притримувати дитину обома руками і вона може здійснювати попутні дії вільною рукою. Подушка дозволяє змінювати груди й чергувати прикладання дитини під різними кутами до грудей. Чергування прикладань дозволяє краще спорожняти різні долі грудей, а це зменшує вірогідність лактостазів.

Для мами двійнят подушка буде незмінною при годуванні тандемом. Також вона може служити зручним обмежувачем у ліжечку для дитини. Малюка можна класти на животик, а коли він підросте, подушка допоможе йому сидіти. До того ж, діткам дуже подобається їсти на подушці, а не у звисаючому положенні, адже на подушці зручніше лежати, можна розслабитись та відчути під собою опору.

Подушка для годування, як і більшість сучасних пристроїв для мам та малюків, існує для того, щоб налагодити та полегшити життя мами та дитини. Тому така подушка – предмет першої необхідності для успішного годування грудьми.

Тепер давайте розберемось, якою повинна бути подушка для годування, щоб виконувати свої функції максимально ефективно?

Насамперед, подушка для годування повинна бути достатньо високою, щоб дитина, лежачи на ній, доставала до грудей. На це потрібно звернути увагу особливо жінкам з невеликим розміром грудей. Також ця подушка повинна бути щільною, щоб дитина не потопала у ній під своєю вагою, але й не скочувалась з неї. Дуже зручно, коли у подушки для годування є спеціальна застібка, яка добре фіксує її на маминій талії.

Усіма цими перевагами володіє подушка для годування, розроблена спеціалістами компанії «Венето». Подушка «Венето Бебі» у формі валика, створена з натуральних наповнювачів, які захищають малюка від бактерій та алергенів. Її зручна форма допоможе розмістити дитину найбільш комфортно, створивши оптимальні умови для годування, а спеціальні зав’язки допоможуть міцно закріпити її на талії, гарантуючи додатковий захист.

Подушка «Венето Бебі» підійде й для використання її під час вагітності. Але краще придбати дві різні подушки, так як, по суті, вони виконують різні функції.

Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины