Правила використання інформації сайту

Перед переглядом сайту уважно ознайомтеся з даними умовами. Використовуючи будь-які дані з сайту veneto.ua, Користувач висловлює свою згоду з даними правилами і зобов'язується їх дотримуватися.

Сайт www.veneto.ua (далі «ВЕНЕТО») дозволяє Користувачеві переглядати і завантажувати матеріали даного сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження Користувачем пунктів Закону про авторські права та інших даних про права власності, які містяться у вихідних матеріалах і їх копіях. Користувачеві заборонено демонструвати, поширювати або змінювати матеріали цього Сайту, а також використовувати інформацію іншим чином для комерційних або суспільних цілей, без відома співробітників компанії, якій належить даний Сайт. Будь-яке використання матеріалів цього Сайту на інших сайтах або в соціальних мережах, без відома компанії і з комерційною метою, а також у супроводі матеріалів, що суперечать Закону про авторське право, забороняється.

Відмова від відповідальності

Матеріали та послуги даного Сайту надаються користувачеві для ознайомлювальних цілей. Компанія «ВЕНЕТО» має право розпоряджатися інформацією, що висвітлена на Сайті на свій розсуд. Компанія «ВЕНЕТО» в будь-який час і без попередження може вносити будь-які необхідні зміни в послуги та матеріали, подані на даному Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни.

Реєстрація на сайті

Користувачем Сайту вважається будь-яка фізична особа, яка коли-небудь здійснила доступ до Сайту, та досягла віку, допустимого для акцепту справжньої Угоди. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитися з цією Угодою до моменту реєстрації на Сайті. При реєстрації на Сайті, Ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе та свої контактні дані. Всі дані, залишені Користувачем на Сайті, компанія зобов'язується не передавати третім особам і використовувати лише в цілях, обмежених Законом про конфіденційність. В результаті реєстрації, Ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких несете особисту відповідальність. Також, Користувач несе відповідальність за всі дії, вчинені під його логіном та паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних, Користувач, якщо вважає за потрібне, зобов'язується повідомити про це компанії.

Використання персональних даних

При оформленні замовлення або реєстрації, компанія «ВЕНЕТО» збирає Ваші ПІБ, e-mail, номер телефону, місто і адресу проживання. Ця інформація використовується для формування бази клієнтів, розсилки електронної пошти, sms-розсилки або інших комунікацій. Ви можете змінювати або видаляти свої персональні дані у разі реєстрації на даному Сайті. Відписатися від наших розсилок, Ви можете, натиснувши на посилання «відписатися» в тілі листа розсилки або повідомити нашим менеджерам прохання про відмову отримувати розсилку від компанії «ВЕНЕТО».

Коментарі та зворотній зв'язок

Залишаючи коментарі на Сайті під особистим логіном і паролем, Користувач несе відповідальність за достовірність наданих даних, згідно з чинним Законом України. У випадку, якщо дане повідомлення є незаконним, загрозливим, наклепницьким, образливим морально, порушує авторські права, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також тим або іншим чином порушує чинне законодавство України, компанія «ВЕНЕТО» має право видаляти його, без попередження і згоди.

Попередження про відповідальність

Будь-яке копіювання, передрук чи подальше поширення інформації сайту www.veneto.ua, у тому числі з використанням комп'ютерних засобів, без письмового дозволу ТОВ «ГРУПА ВЕНЕТО» суворо заборонено. За порушення даного правила настає відповідальність, передбачена законодавством України.

Наши магазины