Революція у світі здорового сну – матраци Ergonomic

У випуску компанією «Венето» нової серії матраців під назвою «Ergonomic» ми розповідали ще весною. Зараз цей тренд вже міцно увійшов у моду і в світі здорового сну тільки й розмовляють про ергономічні матраци. У цій статті ми вирішили розповісти Вам детальніше, чому нова серія ортопедичних матраців Венето називається ергономічною, чи є на матрацному ринку аналоги цих моделей і як нові матраци можуть вплинути на життя їх власників.

Ритм нашого життя з кожним днем стае все більш інтенсивним. Слідкувати за своїм здоров’ям, вести здоровий та правильний образ життя, піклуватися про себе ми практично не встигаємо. І тут нам на поміч приходить прогрес, інновації, завдяки яким ми можемо довірити піклування про своє здоров’я певним товарам. Так, ми отримуємо першокласну поміч для свого організму, розроблену експертами, і в той же час, можемо більше витрачати часу на себе, залишивши його для інших приємних справ. Саме цим принципом й керувались спеціалісти «Венето», розроблюючи нову Ергономічну серію матраців. Чим же ергономічні матраци відрізняються від інших, давайте подивимось!

Матраци Ергономічної серії ТМ «Венето» не тільки володіють ортопедичним ефектом, тобто створюють ідеальний простір для здорового сну, підтримують хребет у правильному положенні та оптимально розподіляють навантаження. Головна перевага ергономічних матраців «Венето» у тому, що вони знімають втому!

Матраци серії «Ergonomic» здатні ідеально пристосовуватись до Вашого тіла, повторювати Ваші рухи під час сну, продовжуючи надавати ідеальну підтримку хребту. Спеціальна формула наповнення матраців забезпечує ідеальну взаємодію між його поверхнею та вашим тілом, за рахунок чого кожний сантиметр вашого тіла отримує оптимальну релаксацію, а Ви самі – позбавлення від втоми!

Матраци серії «Ergonomic» забезпечують оптимальний комфорт під час сну, повне розслаблення та оновлення ресурсів, які допоможуть Вам просинатися повними сил!

Друга перевага цих матраців у тому, що на них ви можете висипатись за меншу кількість часу! Це сенсація – повноцінний сон за 5-6 годин нічного відпочинку! У чому секрет, запитаєте ви? Усе просто! Як тільки ви лягаєте спати, ергономічний матрац сам підстроюється під ваше тіло. Кожен сантиметр вашого тіла отримує ідеальну підтримку, ви миттєво розслаблюєтесь та засипаєте. За рахунок того, що вам зручно у абсолютно будь-якому положенні на протязі усіє ночі, ви більше не просипаєтесь від того, що у вас затекла рука чи нога, чи ви просто незручно лежите. Ви спите міцно та спокійно усю ніч. Унаслідок чого, фаза глибокого сну настає скоріше, а висипаємося ми саме у ній. Таким чином, ваш організм отримує більше можливостей виспатись та набратися сил, витрачаючи при цьому менше часу. І після 5-6 годин сну ви почуваєте себе так само, якби ви спали усі 8-9 годин.

Спеціальні дослідження підтвердили ефективність матраців Венето ергономічної серії у покращенні сну! За 4 тижні 92 людини із 100 стали спати краще! Напротязі місяця сну на матраца Ергономічної серії їх сон скоротився від 8 до 6 годин, але при цьому піддослідні продовжували висипатись та почувати себе бадьорими зранку! Час засипання з 60 хвилин (середній показник) за 4 тижні скоротився до 5-15 хвилин. Кількість пробуджень за ніч з 5 мінімізувалось повністю до нуля всього за місяць.

Крім того, матраци «Ergonomic» здатні зекономити ваші сили та час! Спеціально для лінії ергономічних матраців спеціалісти ТМ «Венето» використали технологію скручування, яка дозволяє запаковувати матраци у зручний рулон – вакуумну упаковку. Вакуумна упаковка дозволяє полегшити транспортування матрацу та зробити вашу покупку приємнішою. Тепер, ви можете самі забрати матрац з магазину, не очікуючи доставки.

Зверніть увагу також на обшивку ергономічних матраців! Чохли для матраців ергономічної серії створені з інноваційної бельгійської тканини з посиленим вологостійким ефектом ТRION AQUA. Завдяки тканині ТRION AQUA матрац залишається чистим та сухим навіть при довгому та інтенсивному використанні. ТRION AQUA не змінює ні зовнішній вигляд, ні відчуття, ні вентиляційність тканини, але при цьому робить її водо-, масло-та жиронепроникною. Матрац залишається чистим аж до основи, що значно продовжує термін його служби. До того ж, тканина володіє антиалергенними, антибактеріальними та антикліщовими якостями.

Тепер, коли ви удостовірились в ексклюзивності ергономічних матраців, пропонуємо познайомитись ближче з моделями, які в ній представлені!

Усього в ергономічній серії від Венето 2 моделі матраців:

  • Венето Ergo Memory – матрац нового покоління з 12 зонами підтримки тіла, ефектом пам’яті, матеріалом Ecofoam для правильного розподілу тиску поверхні на тіло й інноваційної тканини Vertex для покращення вентиляції матрацу та гарантованого захисту від алергенів та хвороб шляхів дихання.
  • Венето Ergo Mix – ідеальне поєднання трьох особливих матеріалів – Spafoam – з масажним ефектом, Ecofoam та латексованого кокосового волокна забезпечують максимальну релаксацію та повноцінний відпочинок на цілу ніч.

«Венето» - товари для здорового сну, які роблять Ваше життя кращим!

Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины