НАМ РОКИ - ВАМ ЗНИЖКИ

В період з 18 до 27 травня Венето святкує свій 24-й день народження.

Святкувати разом веселіше, тому ми даруємо вам знижку 24% на м'які ліжка: 


Зверніть увагу, що вказана знижка на ліжко зберігається і в спеціальних пропозиціях.

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ


  • При купівлі будь-якого м’якого ліжка разом з будь-яким ортопедичним матрацом такого ж розміру (крім матраців серії Family та матрацу Венето Active Dual),  знижка на матрац становить 25%, а також у подарунок 2 подушки «Класична», розміром 50х70 см. Знижка не сумується з поточною акційною знижкою на ліжко. 

Пропозиція не діє разом із пропозицією «Подушки у подарунок при купівлі матрацу Lux Comfort».

  • При купівлі будь-якого м’якого ліжка разом з ортопедичним матрацом «Венето Active Dual», знижка на матрац становить 35%, а також у подарунок 2 подушки «Класична», розміром 50х70 см. Знижка не сумується з поточною акційною знижкою на ліжко. 

Пропозиція не діє разом із пропозицією «Подушки у подарунок при купівлі матрацу «Венето Active Dual».

  • При купівлі ліжка «Юніті» моделей В2, С1, С7 разом з матрацом «Венето Duet», «Венето Комфорт Мульті» або «Венето Гранд софт» – знижка на матрац 25%. Знижка не сумується з поточною акційною знижкою на ліжко. 

Акція діє з 18.05.2017 до 27.05.2017

​* Під подарунком мається на увазі придбання за 1,20 грн із ПДВ. Акція діє, поки товари є у наявності. Організатор має право змінювати ціни, період дії та умови акції та не несе відповідальності за друкарські помилки. Усі товари, що підлягають обов’язковій сертифікації, сертифіковані. Деякі товари можуть бути відсутні в окремих магазинах «Венето». На товар, що купується в кредит, знижка не розповсюджується.
Перелік товару зі знижками та іншу детальну інформацію по акції запитуйте у консультантів магазинів Венето, за тел. гарячої ліній 0-800-500-340 або на сайті veneto.ua


Нам роки та досвід - вам економія та оновлення інтер'єру!

Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины