Як обрати диван

Як обрати диван

Обираючи диван, необхідно покладатися на три головні критерії:

  1. Для якої цілі буде слугувати диван
  2. У якому інтер’єрі ви хочете його поставити
  3. Які матеріали краще обрати

Як зробити так, щоб обраний вами диван ідеально відповідав усім Вашим потребам з приводу вищезгаданих критеріїв, розкажуть наші спеціалісти.

Обирати диван, який буде слугувати Вам у якості місця сімейного зльоту по вихідним, затишного містечка відпочинку перед телевізором, чи місцем для сну – кардинально різні задачі. Але при цьому, існують деякі принципіальні властивості, які вкрай важливі для дивану-ліжка та при цьому зовсім не заважатимуть дивану у вітальні, - пропонуємо з ними познайомитись.

Перше, на що слід звернути увагу – структура сидіння дивану. Краще, коли вона йде цільним блоком, а не подушками. Подушки доставляють додатковий клопіт – їх необхідно постійно знімати перед розкладанням, вони займають окреме місце у Вашій квартирі, подушки складніше чистити й під них часто закочуються дрібні деталі чи крихти. Крім того, підібрані не по розміру подушки, часто не такі вже й зручні для сидіння. Тому, наша перша рекомендація – обрати дивани з цільним сидінням.

Друга корисна якість дивану – наявність короба для білизни. Не важливо, збираєтесь Ви спати на дивані, чи він просто добре вписується у інтер’єр – наявність місткого короба – величезний плюс Вашого дивану. Погодьтесь, завжди приємно зекономити простір у власній квартирі.

Але обираючи диван з наявністю короба, зверніть увагу також на якість підйомного механізму. Застарілі та неякісні підйомні механізми здатні доставити Вам велику кількість незручностей, а якісні, навпаки, - зроблять експлуатацію дивану легше та приємніше.

Що стосується зовнішнього оздоблення дивану, варіантів дизайну, представлених у нас час, маса. Але іноді буває зовсім не легко обрати саме те, що необхідно Вам та саме так, як Ви задумали. Тому краще звертатися до компаній виробників, що надають вибір тканини оббивки на власний смак. Маючи велику кількість варіантів, Ви можете обрати саме ту фактуру та колір тканини, яку хотіли. Це займе у Вас деякий час, але результат задовольнить Вас на всі 100%.

Обираючи диван-ліжко, як місце для сну, величезною перевагою такого дивану буде комплектація його матрацом. Та не простим матрацом, а тим, що має ортопедичний ефект. Таким чином, купуючи диван, Ви отримаєте два в одному – красиві меблі у Вашу квартиру та місце для відпочинку, обладнане по всім канонам здорового сну!

І останнє, на що ми радимо звернути увагу – це матеріали, використані у виробництві Вашого майбутнього дивану. Обираючи меблі, намагайтеся піклуватися не тільки про їх красу, але й про безпеку. Адже це те, з чим Ви будете контактувати кожен день, і вкрай важливо, щоб цей контакт був корисним. Тому, звертайте увагу на ті дивани, які виготовляються по перевіреним технологіям, з натуральних матеріалів та мають антибактеріальні властивості.

Бажаємо Вам зробити вдалий вибір та отримати від придбаного дивану тільки позитивні емоції!

Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины