АКЦІЯ «СУПЕРкомплект»

АКЦІЯ «СУПЕРкомплект» продовжується до 14.08.2017. Поспішайте!


Починається літо, відпочинок, сонце, море або... можливо ремонт?


Якщо у Вашому випадку літо - це час ремонту, зміни інтер'єру, поновлення меблів пропонуємо ознайомитися з літніми знижками, подарунками та спеціальними пропозиціями.

Впевнені, ремонт цього літа затіяний був не дарма! 

ЗНИЖКА 10%

на усі матраци:


на топери та наматрацники:


на м'які ліжка:


на пуфи: 


ЗНИЖКА 5%

на дивани:


на дерев'яні ліжка:


 • «Кристина»,  (крім розмірів 900х1900, 90х2000, які приймають часть у акції Back to school)
 • «Марго», 
 • «Оскар»,  (крім розмірів 80(90)х190(200), які приймають часть у акції Back to school)
 • «Софія»,  (крім розмірів 900х1900, 90х2000, які приймають часть у акції Back to school)
 • «Лаура», 
 • «Смерека»  (крім розмірів 900х1900, 90х2000, які приймають часть у акції Back to school)       

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ: 1. При купівлі матрацу Наматрацник «Термо» за 99 грн. (крім матраців «Венето Duet», «Венето Family Style», «Венето Family Active»).
 2. При купівлі будь-якого м’якого ліжка разом з будь-яким ортопедичним матрацом такого ж розміру, знижка на комплект становить 15% (на матрац -15%, на ліжко 15%), а також  у подарунок ковдра «Венето Комфорт Літо Лайм», розміром 220х200 см, та дві подушки «Класична», розміром 50х70 см. Знижка на комплект 15% не cумується з основною діючою знижкою (10%). Пропозиція не діє разом із пропозицією «Наматрацник «Термо» за 99 грн при купівлі з матрацом».
 3. При купівлі будь-якого дерев’яного ліжка  разом з будь-яким матрацом аналогічного розміру – знижка на ліжко 10%, на матрац 15%. Знижки у комплекті не cумуються з основною діючою знижкою (матрац 10%, ліжко 5%). Пропозиція не діє разом із пропозицією «Наматрацник «Термо» за 99 грн при купівлі з матрацом».
 4. При купівлі матраців «Венето Дитячий Біо» або «Венето Дитячий Люкс» –подушка «Венето Малюк» у подарунок.
 5. При купівлі будь-якого дивану три декоративні подушки на вибір у подарунок. Знижки на дивани зберігаються.
 6. При купівлі подушок «Венето Ортопедична», «Венето Дамські пальчики» або «Венето Насолода» будь-яка друга подушка із перерахованих зі знижкою 50% (знижка надається на подушку аналогічної або меншої вартості).
 7. При купівлі подушок «Венето Антистрес», «Венето Релакс Плюс» будь-яка друга подушка із перерахованих  зі знижкою 30% (знижка надається на подушку аналогічної або меншої вартості).
 8. При купівлі ковдри «Венето Комфорт Літо Лайм» друга ковдра зі знижкою 50% (на аналогічну або меншого розміру).
 9. При купівлі розкладачки комплект Рушників для рук (3 шт. – рожеве, блаките, салатове) – у подарунок.

 10. Спеціальна пропозиція з ліжком «Юніті» вказана у акції Back to school.


Акція діє з 01.08.2017 до 14.08.2017

​* Під подарунком мається на увазі придбання за 1,20 грн із ПДВ. Акція діє, поки товари є у наявності. Організатор має право змінювати ціни, період дії та умови акції та не несе відповідальності за друкарські помилки. Усі товари, що підлягають обов’язковій сертифікації, сертифіковані. Деякі товари можуть бути відсутні в окремих магазинах «Венето». На товар, що купується в кредит, знижка не розповсюджується.
Перелік товару зі знижками та іншу детальну інформацію по акції запитуйте у консультантів магазинів Венето, за тел. гарячої ліній 0-800-500-340 або на сайті veneto.ua

Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины