АКЦІЯ «КРАЩЕ ДЛЯ ДИТИНИ»

Діти - найцінніше в житті кожного з батьків. Дуже важливо, щоб дитина була здоровою, сильною і щасливою.

Завдання батьків створити для своєї дитини комфортне місце для здорового сну, наше завдання - допомогти батькам правильно організувати це місце, в залежності від віку та індивідуальних особливостей дитини.

Ми вітаємо всіх діток з чудовим святом дитинства - Днем захисту дітей і даруємо їх батькам 10% знижки на наступні товари:


Знижка 10%


Акція діє з 01.06.2017 до 03.06.2017

​* Під подарунком мається на увазі придбання за 1,20 грн із ПДВ. Акція діє, поки товари є у наявності. Організатор має право змінювати ціни, період дії та умови акції та не несе відповідальності за друкарські помилки. Усі товари, що підлягають обов’язковій сертифікації, сертифіковані. Деякі товари можуть бути відсутні в окремих магазинах «Венето». На товар, що купується в кредит, знижка не розповсюджується.
Перелік товару зі знижками та іншу детальну інформацію по акції запитуйте у консультантів магазинів Венето, за тел. гарячої ліній 0-800-500-340 або на сайті veneto.ua

Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины