АКЦІЯ «Легкий сон. ВАГОМІ ЗНИЖКИ»

АКЦІЯ «Легкий сон. ВАГОМІ ЗНИЖКИ»

Вагомі знижки - це коли «відчувається», коли можеш більше!


Легкий і комфортний сон з Венето вигідніше, простіше і приємніше.
Час подумати про своє задоволення!


МАТРАЦИ

Знижка 10%:


Знижка 15%:

Знижки 20%:

ТОППЕРИ та НАМАТРАЦНИКИ

Знижка 10%:


М'ЯКІ ЛІЖКА СОМ'Є

 
Знижка 10%:

Знижка 15%:

Знижка 20%:

ЛІЖКА ІЗ ДЕРЕВА


Знижка 10%:

Знижка 15%:


ДИВАНИ

Знижка 5%:

Знижка 15%:

Знижка 10%:

МЕБЛІ

Знижка 5%:

Знижка 10%:

Знижка 25%:

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  1. При купівлі будь-якого м’якого ліжка разом з будь-яким ортопедичним матрацом такого ж розміру - у подарунок ковдра «Венето Комфорт Літо Лайм», розміру 200х205 см та дві подушки «Класична», розміром 50х70 см. Знижки на ліжко та матрац зберігаються.
  2. При купівлі будь-якого дивану - у подарунок ковдра «Венето Комфорт Літо Лайм», розміром 140х205 см. Знижки на дивани зберігаються.
  3. При купівлі подушок «Венето Ортопедична», «Венето Дамські пальчики» або «Венето Насолода» будь-яка друга подушка із перерахованих зі знижкою 50% (знижка надається на подушку аналогічної або меншої вартості).
  4. При купівлі подушок «Венето Антистрес», «Венето Релакс Плюс» будь-яка друга подушка із перерахованих зі знижкою 30% (знижка надається на подушку аналогічної або меншої вартості).
  5. При купівлі ковдри «Венето Комфорт Літо Лайм» друга ковдра зі знижкою 50% (на аналогічну або меньшого розміру).


 Акція діє з 15.08.2017 до 30.09.2017


​* Під подарунком мається на увазі придбання за 1,20 грн. із ПДВ. Акція діє, поки товари є у наявності. Організатор має право змінювати ціни, період дії та умови акції та не несе відповідальності за друкарські помилки. Усі товари, що підлягають обов’язковій сертифікації, сертифіковані. Деякі товари можуть бути відсутні в окремих магазинах «Венето». На товар, що купується в кредит, знижка не розповсюджується.
Перелік товару зі знижками та іншу детальну інформацію по акції запитуйте у консультантів магазинів Венето, за тел. гарячої ліній 0-800-500-340 або на сайті veneto.ua

Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины