АКЦІЯ «9125 ночей здорового сну!»

Наступний 2018 рік дуже важливий для нас!

Компанії «Венето» виповнюється 25 років.

Уже чверть століття ми даруємо нашим клієнтам здоровий сон, комфорт, затишок в домі, гарний настрій вранці і ввечері: коли прокидаєшся повним сил, енергії, відпочившим, коли нічого не болить і готовий «творити і витворяти» увесь день, а ввечері приходячи додому, можеш повноцінно відпочити на м'якому комфортному дивані з хорошим фільмом або книгою, в колі рідних, найкращих друзів або навіть на самоті, головне з повним відчуттям тепла та затишку.


Ми порахували: 25 років - це 9125 ночей здорового сну. Вже три покоління українців довіряють нам і насолоджуються здоровим сном.

Пропонуємо зустріти 2018 рік з оновленням, надіями, новими планами на майбутнє, хорошим настроєм, і звичайно ж, з Венето.МАТРАЦИ

Знижка 5%:

Знижка 10%:

Знижка 15%:


М'ЯКІ ЛІЖКА СОМ'Є

Знижка 5%:


Знижка 10%:


ЛІЖКА ІЗ ДЕРЕВА

Знижка 5%:

ДИВАНИ

Знижка 5%:

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  1. При купівлі двоспального м’якого ліжка «Жозефіна»«Олівія»«Наомі»«Магнолія» разом з будь-яким ортопедичним матрацом (крім матраців серії Family) такого ж розміру, знижка на матрац складає 10%, знижка на ліжко - 15%, а також у подарунок ковдра «Венето Комфорт», розміру 200х220 см та дві подушки «Насолода», розміром 50х70 см. 
  2. При купівлі будь-якого дивану (крім дивану «Самба») ковдра «Венето Комфорт»розміром 140х205 см, всього за 99 грн. Знижки на дивани зберігаються.
  3. При купівлі подушок «Венето Ортопедична»«Венето Дамські пальчики» або «Венето Насолода» будь-яка друга подушка, із перерахованих, зі знижкою 50% (знижка надається на подушку аналогічної або меншої вартості).
  4. При купівлі подушок «Венето Антистрес»«Венето Релакс Плюс» будь-яка друга подушка, із перерахованих, зі знижкою 30% (знижка надається на подушку аналогічної або меншої вартості).


Акція діє з 01.12.2017 до 31.01.2018.


​* Під подарунком мається на увазі придбання за 1,20 грн. із ПДВ. Акція діє, поки товари є у наявності. Організатор має право змінювати ціни, період дії та умови акції та не несе відповідальності за друкарські помилки. Усі товари, що підлягають обов’язковій сертифікації, сертифіковані. Деякі товари можуть бути відсутні в окремих магазинах «Венето». На товар, що купується в кредит, знижка не розповсюджується.
Перелік товару зі знижками та іншу детальну інформацію по акції запитуйте у консультантів магазинів Венето, за тел. гарячої ліній 0-800-500-340 або на сайті veneto.ua

Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины