АКЦІЯ «20% знижки на матраци-хіти»

АКЦІЯ «20% знижки на матраци-хіти»

Раді повідомити акція на СУПЕРматраци продовжена!

Друзі, у вас в запасі ще є час - акція на 2 СУПЕР класних матраца продовжена до 09 липня!


Знижка 20% на матраци:

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  1. При купівлі матраців "Венето КОМФОРТ  Мульті" та "Венето КОМФОРТ  Мульті" Плюс - Наматрацник «Термо» (аналогічного розміру) за 99 грн.
  2. При купівлі будь-якого м’якого ліжка разом з матрацами "Венето КОМФОРТ  Мульті" та "Венето КОМФОРТ  Мульті" Плюс такого ж розміру, знижка на матрац становить -25%, на ліжко 15%, а також  у подарунок ковдра «Венето Комфорт Літо Лайм» розміру 140х205 см та  дві подушки «Класичні» розміром 50х70 см . Знижки у комплекті не сумуються з основними діючими знижками на матраци та ліжка. Пропозиція не діє разом із пропозицією “Наматрацник «Термо» за 99 грн при купівлі з матрацом».
  3. При купівлі будь-якого дерев’яного ліжка  разом з матрацами "Венето КОМФОРТ  Мульті" та "Венето КОМФОРТ  Мульті" Плюс аналогічного розміру – знижка на ліжко 10%, на матрац 25%. Знижки у комплекті не cумуються з основними діючими знижками на матраци та ліжка. Пропозиція не діє разом із пропозицією “Наматрацник «Термо» за 99 грн при купівлі з матрацом».
  4. При купівлі ліжка «Юніті» моделей В2, С1, С7  разом з матрацами "Венето КОМФОРТ  Мульті" та "Венето КОМФОРТ  Мульті" Плюс – знижка на  матрац -25%, на ліжко 15%, а також  у подарунок ковдра «Венето Комфорт Літо Лайм» розміру 140х205 см. Знижки у комплекті не cумуються з основними діючими знижками на матраци та ліжка Пропозиція не діє разом із пропозицією “Наматрацник «Термо» за 99 грн при купівлі з матрацом».

Акція діє з 16.06.2017 до 09.07.2017

​* Під подарунком мається на увазі придбання за 1,20 грн із ПДВ. Акція діє, поки товари є у наявності. Організатор має право змінювати ціни, період дії та умови акції та не несе відповідальності за друкарські помилки. Усі товари, що підлягають обов’язковій сертифікації, сертифіковані. Деякі товари можуть бути відсутні в окремих магазинах «Венето». На товар, що купується в кредит, знижка не розповсюджується.
Перелік товару зі знижками та іншу детальну інформацію по акції запитуйте у консультантів магазинів Венето, за тел. гарячої ліній 0-800-500-340 або на сайті veneto.ua


Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины