20% знижки на матраци-хіти

Раді повідомити про старт короткої акції на СУПЕРматраци!

Тільки за 16 червня до 30 червня 2017 року:


Знижка 20% на матраци:

  • "Венето КОМФОРТ  Мульті",
  • "Венето КОМФОРТ  Мульті" Плюс

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  1. При купівлі матраців "Венето КОМФОРТ  Мульті" та "Венето КОМФОРТ  Мульті" Плюс - Наматрацник «Термо» (аналогічного розміру) за 99 грн.
  2. При купівлі будь-якого м’якого ліжка разом з матрацами "Венето КОМФОРТ  Мульті" та "Венето КОМФОРТ  Мульті" Плюс такого ж розміру, знижка на матрац становить -25%, на ліжко 15%, а також  у подарунок ковдра «Венето Комфорт Літо Лайм» розміру 140х205 см та  дві подушки «Класичні» розміром 50х70 см . Знижки у комплекті не сумуються з основними діючими знижками на матраци та ліжка. Пропозиція не діє разом із пропозицією “Наматрацник «Термо» за 99 грн при купівлі з матрацом».
  3. При купівлі будь-якого дерев’яного ліжка  разом з матрацами "Венето КОМФОРТ  Мульті" та "Венето КОМФОРТ  Мульті" Плюс аналогічного розміру – знижка на ліжко 10%, на матрац 25%. Знижки у комплекті не cумуються з основними діючими знижками на матраци та ліжка. Пропозиція не діє разом із пропозицією “Наматрацник «Термо» за 99 грн при купівлі з матрацом».
  4. При купівлі ліжка «Юніті» моделей В2, С1, С7  разом з матрацами "Венето КОМФОРТ  Мульті" та "Венето КОМФОРТ  Мульті" Плюс – знижка на  матрац -25%, на ліжко 15%, а також  у подарунок ковдра «Венето Комфорт Літо Лайм» розміру 140х205 см. Знижки у комплекті не cумуються з основними діючими знижками на матраци та ліжка Пропозиція не діє разом із пропозицією “Наматрацник «Термо» за 99 грн при купівлі з матрацом».

Повернутись до списку

Наши магазины 0 800 500 340