АКЦІЯ «Час здорового сну!»

Час здорового сну прийшов!

Час подумати про своє задоволення, комфорт і затишок в домі.


МАТРАЦИ

Знижка 10%:


Знижка 15%:Знижка 5%:


НАМАТРАЦНИКИ

Знижка 10%:


М'ЯКІ ЛІЖКА СОМ'Є

  

Знижка 10%:Знижка 5%:


Знижка 15%:


Знижка 20%:


ЛІЖКА ІЗ ДЕРЕВА


Знижка 10%:

ДИВАНИ

Знижка 5%:Знижка 10%:


СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ:

  1. При купівлі будь-якого двоспального м’якого ліжка (крім ліжок «Шерон»«М1»«М4») разом з будь-яким ортопедичним матрацом (крім матраців серії Family) такого ж розміру - у подарунок ковдра «Венето Комфорт», розміру 200х220 см та дві подушки «Насолода», розміром 50х70 см. Знижки на ліжко та матрац зберігаються.
  2. При купівлі будь-якого дивану (крім дивану «Самба») ковдра «Венето Комфорт» всього за 99 грн. Знижки на дивани зберігаються.
  3. При купівлі подушок «Венето Ортопедична»«Венето Дамські пальчики» або «Венето Насолода» будь-яка друга подушка, із перерахованих, зі знижкою 50% (знижка надається на подушку аналогічної або меншої вартості).
  4. При купівлі подушок «Венето Антистрес»«Венето Релакс Плюс» будь-яка друга подушка, із перерахованих, зі знижкою 30% (знижка надається на подушку аналогічної або меншої вартості).


 Акція діє з 01.10.2017 до 30.11.2017


​* Під подарунком мається на увазі придбання за 1,20 грн. із ПДВ. Акція діє, поки товари є у наявності. Організатор має право змінювати ціни, період дії та умови акції та не несе відповідальності за друкарські помилки. Усі товари, що підлягають обов’язковій сертифікації, сертифіковані. Деякі товари можуть бути відсутні в окремих магазинах «Венето». На товар, що купується в кредит, знижка не розповсюджується.
Перелік товару зі знижками та іншу детальну інформацію по акції запитуйте у консультантів магазинів Венето, за тел. гарячої ліній 0-800-500-340 або на сайті veneto.ua

Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины