АКЦІЯ «ЛОВИ МОМЕНТ» - завершена

Весна – найкращий час для змін, оновлення. Хочеться яскравості, свіжості та комфорту.
Ми пропонуємо здійснювати всі свої заповітні бажання вже зараз. Наші пропозиції вас здивують і порадують.

Отримуйте подарунки і насолоджуйтеся солодким та здоровим сном.

Знижка 5% на:
Матраци: «Венето ІНЬ-ЯНЬ», «Венето Duet»;
Дерев’яні ліжка: «Оскар», «Смерека», «Лаура», «Кристина», «Софія», «Марго»;
М’які ліжка: «Сом’є М1», «Сом’є М4», «Жозефіна», «Наомі», «Олівія», «Грейс», «Тотті», «Магнолія»;
Дивани: «Честер», «Жан», «Олівер», «Габріель», «Річард».

Знижка 10% на:
Матраци: «Венето ГРАНД» Софт, «Венето Комфорт Мульті», «Венето Комфорт Мульті» Плюс, «Венето Оптима» Плюс, «Венето Special Memory», «Венето Dynamic» LUX;
Ковдра «Венето Prestige»;
Ліжко «Юніті»;
Диван «Марк»;
Всі елементи спального гарнітуру «Евелін»;
Всі елементи спального гарнітуру «Джолі».

Знижка 15% на:
Матраци: «Венето Lux Comfort», «Венето Dynamic», «Венето Double Bico».

Знижка 23% на:
Подушку «Венето Релакс Плюс».
Знижка 25% на:
Матрац «Венето Active Dual».

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ
При купівлі будь-якого м’якого ліжка разом з будь-яким ортопедичним матрацом такого ж розміру (крім матраців серії Family та матрацу «Венето Active Dual»), знижка на матрац становить 25%, а також у подарунок дві подушки «Класичні», розміром 50х70 см .
Умови стосовно знижок на ліжка не зберігаються, знижка на матрац 25% не cумується з основною діючою знижкою. Пропозиція не діє разом із пропозицією «Подушки у подарунок при купівлі матрацу «Венето Lux Comfort»

При купівлі будь-якого м’якого ліжка разом з ортопедичним матрацом «Венето Active Dual», знижка на матрац становить 35%, а також у подарунок дві подушки «Класичні», розміром 50х70 см.
Умови стосовно знижок на ліжка не зберігаються, знижка на матрац 35% не cумується з основною діючою знижкою. Пропозиція не діє разом із пропозицією «Подушки у подарунок при купівлі матрацу «Венето Active Dual».

При купівлі дерев’яного ліжка «Смерека», «Крістіна» або «Марго» разом з каркасом «Венето Класик Мульті» та будь-яким матрацом серії Family (матрац та каркас аналогічного розміру до ліжка) – знижка на комплект 10%.
​Знижка не сумується з вищевказаними знижками на ліжка.

При купівлі ліжка «Юніті» моделей В2, С1, С7 разом з матрацом «Венето Duet», «Венето Комфорт Мульті» або «Венето ГРАНД» Софт – знижка на матрац 25%.
​Умова стосовно знижки на ліжко «Юніті» зберігається, знижка на матрац 25% не cумується з основною діючою знижкою.

При купівлі матраців «Венето Дитячий Біо» або «Венето Дитячий Люкс» – наматрацник «Венето Термо» аналогічного розміру та подушка «Венето Малюк» у подарунок.

При купівлі будь-якого дивану (крім диванів Самба) ковдра «Венето Комфорт Літо Лайм» розміру 140х205 у подарунок. Вищевказані знижки на дивани зберігаються.

При купівлі матрацу «Венето Lux Comfort» у подарунок подушка «Венето Дамські пальчики» (починаючи з розміру 140 – дві подушки «Венето Дамські пальчики» у подарунок), вищевказана знижка на матрац зберігається.

При купівлі матрацу «Венето Active Dual» у подарунок подушка «Венето Релакс Плюс» (починаючи з розміру 140 – дві подушки «Венето Релакс Плюс» у подарунок), вищевказана знижка на матрац зберігається.

При купівлі подушок «Венето Ортопедична», «Венето Дамські пальчики», «Венето Комфорт Антистресс» або «Венето Насолода» будь-яка друга подушка із перерахованих зі знижкою 50% (знижка надається на подушку аналогічної або меншої вартості).


Акція діє з 01.04.2017 до 31.05.2017.

​* Під подарунком мається на увазі придбання за 1,20 грн із ПДВ. Акція діє, поки товари є у наявності. Організатор має право змінювати ціни, період дії та умови акції та не несе відповідальності за друкарські помилки. Усі товари, що підлягають обов’язковій сертифікації, сертифіковані. Деякі товари можуть бути відсутні в окремих магазинах «Венето». На товар, що купується в кредит, знижка не розповсюджується.
Перелік товару зі знижками та іншу детальну інформацію по акції запитуйте у консультантів магазинів Венето, за тел. гарячої ліній 0-800-500-340 або на сайті veneto.ua
Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины