РОЗІГРАШ «Нам 25 років – Вам подарунки»

Компанії Венето в цьому році виповнюється 25 років!


У зв'язку з цією радісною подією ми проводимо Акцію «Нам 25 років – Вам подарунки» та розігруємо відмінні призи серед наших покупців - комплект товарів ТМ «ВЕНЕТО», до якого входять:


 • ліжко «Магнолія» у тканині Magelan Aqua Sea, розміром 160х200 см.;
 • матрац «Венето FamilyBio», розміром 160х200 см.;
 • 2 подушки «Венето Класична»;
 • ковдра «Венето Комфорт Літо», розміром 200х220 см.


Окрім основного призу, серед усіх учасників будуть розіграні додаткові призи, а саме:

• матрац «Венето Ерго Мікс», розміром 90х200 см.;

• матрац «Венето Ерго Оптима», розміром 90х200 см.;

• 3 подушки «Венето Magic».

 

Умови Акції:

Для того щоб стати учасником Акції необхідно:

 1. У період  з 01.06.2018 р. по 24.08.2018 р. у будь-якому магазині «Венето»* придбати  ліжко, диван або матрац.
 2. Заповнити невелику анкету і передати її продавцю.
 3. Очікувати розіграш призів, який відбудеться 25 серпня (субота) о 12.00. та буде здійснюватись шляхом випадкового вибору анкет з лототрону.

Місце проведення розіграшу: м. Київ, Оболонський проспект, 21Б, ТЦ «Dream Town» 2, 1 поверх


P.S. Зверніть увагу, що доставка Призів здійснюється за рахунок отримувача – Переможця розіграшу.Офіційні правила Акції «Нам 25 років – Вам подарунки»

1. Організатор та Виконавець Акції «Нам 25 років – Вам подарунки»

 1.1. Організатором та Виконавцем Акції «Нам 25 років – Вам подарунки» (надалі - Акція) є Товариство з обмеженою відповідальністю «ГРУПА ВЕНЕТО». Місцезнаходження: Україна, м. Черкаси, вул. Юрія Іллєнка, 27, 18005.

2. Територія дії Акції

2.1. Акція проводиться Організатором на території України, в усіх магазинах суб’єктів підприємницької діяльності, що мають статус офіційного представника ТОВ «ГРУПА ВЕНЕТО».

3. Період проведення Акції

3.1. Акція проводиться у період з 09 год. 00 хв. 01.06.2018 р. по 22 год. 00 хв. 24.08.2018 р. (надалі – період проведення Акції).

4. Учасниками Акції «Нам 25 років – Вам подарунки» можуть бути дієздатні громадяни України, які на період проведення Акції досягли 18-ти років та проживають на території України. Не можуть бути Учасниками Акції працівники Організатора, які беруть участь у підготовці чи проведенні Акції, а також їх близькі родичі.

5. Умови для участі у Акції

5.1. У період  проведення Акції, а саме, з 01.06.2018 р. по 24.08.2018 р. у будь-якому магазині «Венето»* придбати  ліжко, диван або матрац ТМ «ВЕНЕТО».

5.2. Заповнити невелику анкету і передати її продавцю.

6. Визначення Переможця Акції

6.1. Переможцем Акції вважається 1 (один) Учасник Акції, який виконав всі умови даних Правил та якого було обрано шляхом випадкового вибору анкет з лототрону.

6.2. Розіграш призів відбудеться 25 серпня (субота) о 12.00.

6.3. Місце проведення розіграшу: м. Київ, Оболонський проспект, 21Б, ТЦ «Dream Town» 2, 1 поверх.

6.4. Переможець Акції здобуває право на отримання Призу Акції, визначеного у п. 7. даних Правил.

6.5. Переможець Акції може отримати лише 1 (один) Приз Акції та використати його на власний розсуд.

6.6. У випадках, перелічених у п. 8.7. даних Правил, переможець Акції втрачає право на отримання Призу Акції та перестає бути Переможцем Акції.

6.7. Остаточні результати визначення переможця Акції фіксуються Виконавцем та відображаються у Протоколі. Результати проведення Акції, зафіксовані  Виконавцем у вищевказаному протоколі, є остаточними і такими, що не підлягають оскарженню.

6.6. Оголошення Переможця Акції відбудеться 25 серпня (субота) о 12.00, а адресою:  м. Київ, Оболонський проспект, 21Б, ТЦ «Dream Town» 2, 1 поверх.

7. Приз Акції:

Призом Акції «Нам 25 років – Вам подарунки» є компенсація повної вартості комплекту товарів ТМ «ВЕНЕТО», до якого входять:

 • ліжко «Магнолія» у тканині Magelan Aqua Sea, розміром 160х200 см.;
 • матрац «Венето Family Bio», розміром 160х200 см.;
 • 2 подушки «Венето Класична»;
 • ковдра «Венето Комфорт Літо», розміром 200х220 см.

А також додаткових призів-товарів, а саме:

• матрац «Венето Ерго Мікс», розміром 90х200 см.;

• матрац «Венето Ерго Оптима», розміром 90х200 см.;

• 3 подушки «Венето Magic».


8. Порядок, умови та строки отримання Призу Акції:

8.1. Протягом 5 (п’яти) календарних днів з дня оголошення Переможця, Переможець Акції зобов’язаний зв’язатись з Організатором шляхом надсилання електронного повідомлення на пошту (marketing@veneto.ua) та підтвердити свою згоду на отримання Призу Акції.

8.2. В електронному повідомленні, надісланому відповідно до п. 8.1. даних Правил Переможець Акції має вказати дані, необхідні для надсилання йому призу, а саме: ПІБ Переможця Акції, номер мобільного телефону, повна адреса для оформлення фактичної доставки Призу.

8.3. Одночасно, з надсиланням електронного повідомлення, Переможець Акції повинен надіслати Організатору скановані копії документів, які є необхідними для отримання Призу Акції, а саме:

- скановану копію дійсного паспорту громадянина України (усі сторінки) Переможця Акції;

- скановану копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера Переможця Акції, а для осіб, що відмовилися від присвоєння їм ідентифікаційного номера, - скановану копію сторінки паспорта з відповідною відміткою уповноваженого органу.

Вказані документи, надаються Організатору з метою нарахування і перерахування до відповідних бюджетів податків, передбачених податковим законодавством України, та передачі Призу Акції.

8.4. Після надсилання електронного повідомлення, відповідно до п. 8.1. та 8.2. даних Правил, а також сканованих копій документів згідно процедури, описаної у п. 8.3., Приз Акції протягом 5 (п’яти) банківських днів буде відправлено на вказану адресу за рахунок Переможця.

8.5. Приз Акції вручається лише тій особі, яка здобула право на його отримання згідно з умовами даних Правил. Приз Акції вручається виключно в порядку, встановленому даними Правилами. Переможець Акції не має права передати будь-яким третім особам право на отримання Призу Акції.

8.6. Організатор Акції і пов’язані з Акцією особи не несуть відповідальності за подальше використання переможцем Акції Приз Акції після його вручення та/або за неможливість такими переможцями Акції скористатись отриманим Призом Акції з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання такого Призу Акції.

8.7. Переможець Акції автоматично втрачає набуте ним право на отримання Призу Акції, а також перестає вважатись Переможцем Акції, без будь-яких компенсацій, у наступних випадках:

8.7.1. якщо такий Переможець Акції, у встановлений цими Правилами період, не надасть підтвердження можливості та згоди на отримання належного йому Призу Акції;

8.7.2. якщо такий Переможець Акції не здійснить дії, передбачені у п. 8.2.- 8.5. цих Правил та інших зобов’язань, передбачених цими Правилами;

8.7.3. якщо такий Переможець Акції заявив про свою відмову від отримання Призу Акції будь-яким доступним способом;

8.7.4. якщо такий Переможець Акції вказав неправильні / неточні дані;

8.7.5. у разі неможливості ідентифікувати Переможця Акції;

8.7.6. у разі неналежного виконання та/або порушення умов цих Правил.

8.8. Неухильне дотримання всіх умов даних Правил та надання всіх передбачених документів та/або інформації є необхідною умовою отримання Призу Акції. Невиконання будь-яких умов, передбачених даними Правилами, позбавляє переможця Акції права на одержання призу Акції. При цьому, Переможець Акції вважається таким, що відмовився від отримання Призу Акції та не має права на одержання від Організатора Акції будь-якої компенсації.

8.9. У разі неможливості вручення відповідного Призу Акції першому Переможцю Акції з будь-яких, незалежних від Виконавця причин, розіграш призу здійснюється повторно, на умовах, передбачених розділом 8 даних Правил у строки, додатково встановлені Організатором.

9. Надання інформації:

9.1. Беручи участь в Акції, Учасник в Акції розуміє та погоджується з тим, що у випадку визнання його Переможцем Акції будь-яка надана ним інформація, у тому числі персональні дані Учасника Акції, можуть збиратися, використовуватися, оброблятися, поширюватися та зберігатися Організатором виключно з метою нарахування і перерахування до бюджету податків, пов’язаних із врученням Призу Переможцю Акції, внаслідок того, що Організатор є податковим агентом по утриманню податків в рамках проведення Акції, а також з метою інформування такого Учасника Акції про результати визначення переможців Акції, вручення Призу Акції та фіксації результатів Акції у протоколах.

9.2. Добровільно надаючи персональні дані про себе, Учасник Акції підтверджує свою згоду на збір, зберігання, використання, обробку й поширення таких даних Організатором, у випадку визнання такого Учасника Переможцем Акції, а також що він ознайомлений з правами, які стосуються його персональних даних.

9.3. Вказане у цьому розділі використання інформації/даних Учасника Акції не компенсується (не оплачується) Організатором.

9.4. Надання Учасником недостовірних/некоректних даних для участі в Акції, не надання передбачених даними Правилами даних/інформації, в тому числі щодо засобів зв’язку з таким Учасником Акції, звільняє Організатора від обов’язку вручити Приз Акції і такий Учасник Акції втрачає право на отримання належного йому Призу Акції.

10. Інші умови Акції:

10.1. У разі виникнення будь-яких спорів стосовно тлумачення умов проведення Акції офіційним визнається тлумачення Організатора Акції, яке є остаточним і обов’язковим для всіх Учасників Акції та не підлягає оскарженню.

10.2. Оподаткування Призу Акції відбувається згідно з чинним на момент вручення Призу Акції законодавством України. Податковим агентом по утриманню податків є Організатор.

10.3. Своєю участю в Акції всі Учасники повністю погоджуються з цими Правилами i зобов'язуються їх виконувати.

10.4. Організатор залишає за собою право усунути від участі в Акції Учасників, які порушили дані Правила.

10.5. Всі Учасники Акції самостійно і за власний рахунок сплачують всі будь-які витрати, понесені ними у зв'язку з участю в Акції, окрім оподаткування Призу Акції, яке здійснюється Організатором відповідно до умов чинного законодавства України.

10.6. Якщо з будь-якої причини будь-який аспект цієї Акції не може проводитися так, як це заплановано, включаючи причини, викликані зараженням комп'ютерними вірусами, неполадками в мережі Інтернет, маніпуляціями, несанкціонованим втручанням, фальсифікацією, технічними неполадками або будь-якою іншою причиною, неконтрольованою Організатором, яка спотворює або перешкоджає належному проведенню Акції, Організатор може на свій власний розсуд анулювати, припинити, змінити або тимчасово припинити проведення Акції, або ж визнати недійсними будь-які реєстрації Учасників Акції.


Детальну інформацію з приводу даної Акції можна отримати за телефоном гарячої лінії (0-800-500-340).


* Під словосполученням «магазин «ВЕНЕТО» мається на увазі магазин будь-якого суб’єкта підприємницької діяльності, що має статус офіційного представника ТОВ «ГРУПА ВЕНЕТО».

Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины