ПРАВИЛА проведення акції «Диван ТИРАН» та отримання подарунку

Незручно сидіти, втомлюється спина, болить шия, скриплять пружини?
Значить Вас тиранить власний диван. Пора покласти цьому край!
Венето та Люкс ФМ влаштували епічний проект – Диван-Тиран. Якщо Ви готові розпиляти, розбити, пошматувати і викинути старий диван – значить у вас є шанс виграти новенький, якраз напередодні Нового року. Хочете стати щасливим власником ортопедичного дивана «Жан» від Венето? Слідкуйте за ефіром Люкс ФМ, надсилайте смс з кодовим словом ВЕНЕТО або VENETO  на номер 7160 та чекайте дзвінка від ведучих! Можливо саме Ви позбудетесь свого дивану-тирану у прямому ефірі Люкс ФМ, знімете про це відео та вже будете зустрічати Новий рік – на зручному дивані від Венето!

Р.S. Венето долучається до чудової італійської традиції, позбавлятися старих меблів перед Новим Роком! Викидайте свій скрипучий диван, розгойдане ліжко та просівший матрац! Адже Венето дарує новорічні знижки до 25% на нові товари для здорового сну!
 

ПРАВИЛА проведення акції «Диван ТИРАН» та отримання подарунку

1. Організатором акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «ГРУПА ВЕНЕТО».
2. Учасниками акції можуть бути всі дієздатні громадяни України, які досягли вісімнадцятирічного віку, за винятком працівників та представників будь-якої юридичної особи, прямо або опосередковано залученої до проведення даної рекламної акції, а також членів їхніх сімей та родичів.
3. Подарунок:

3.1. Подарунком акції є ортопедичний диван «Жан» у тканинах queens або savoy на вибір. Це прямий диван з механізмом розкладання «єврокнижка». Розмір спального місця розкладеного дивану – 160х198. Габаритні розміри дивану «Жан» у складеному вигляді: 232х94х100 см., у розкладеному вигляді: 232х62х164 см. У Складеному положенні диван розрахований на три сидячі місця. У розкладеному  - на двох чи одну лежачу особу. Навантаження на одне спальне місце ортопедичного дивану «Жан» - до 100 кг. Три подушки габаритами 65х50х9 см. йдуть у комплекті з диваном. На малюнках нижче, представлений ортопедичний диван «Жан» у складеному та розкладеному вигляді.
415047.jpg

746636.jpg

Ортопедичний диван «Жан» у розкладеному вигляді. ​

593584.jpg

Ортопедичний диван «Жан» у тканині savoy у складеному вигляді.

3.2. Розіграш головного подарунку відбудеться 14, 15, 16, 17 та 18.12.15 о 8:15 ранку.

3.3. Одна особа може стати переможцем лише один раз, розпилявши свій старий диван в прямому ефірі Люкс ФМ. Підтвердженням виконання умов акції є відео що було знято в момент трощі дивана. Всього є 5-ть ортопедичних диванів які беруть учать у розіграші.

3.5. Подарунок розігрується серед усіх Зареєстрованих Учасників.

3.5. Контроль над проведенням акції та дотриманням цих ПРАВИЛ здійснює Організатор.
3.6. Переможець акції має право відмовитися від отримання подарунку.
3.7. Право на отримання подарунку зберігається за Переможцем лише протягом 30 днів від дня проведення розіграшу, а сааме до 18.01.2016 року.
3.8. Для отримання подарунку Учасник зобов'язаний звернутися до Організатора (м. Київ, вул. Деревообробна, 6 В, або за телефоном 0-800-500-340) у робочий час та пред'явити паспорт або надіслати на поштову скриньку: info@veneto.ua фото 1 та 2 сторінки.
3.9. Усі результати розіграшу подарунку остаточні і оскарженню не підлягають.

4. Реєстрація учасників відбувається за допомогою СМС з префіксом ВЕНЕТО або VENETO  на номер 7160. Серед усіх зареєстрованих учасників акції, ведучий, випадковим чином (за допомогою системи random.org) обирає учасника розіграшу. У відборі приймають учать всі СМС за період акції. Далі учасник акції повинен розтрощити свій диван в прямому ефірі, та зняти все на відео. Якщо обраний учасник акції не відповів на дзвінок, право стати учасником розіграшу в прямому ефірі переходить до наступного номера, зі списку системи random.org, серед учасників акції.
5. Учасник Конкурсу має право отримувати інформацію про акцію у відповідності до цих Правил; вимагати передачі подарунку в разі визнання Учасника Переможцем акції.
6. Учасник Акції зобов'язаний дотримуватись цих Правил акції.
6.1. Своєю участю в розіграші (акції) всі Учасники погоджуються на проведення фото- і кінозйомки за їхньою участю і на безкоштовне використання Організатором їхніх прізвищ, імен, інших особистих даних, фотографій та зображень у друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, у тому числі з рекламною метою. Всі Учасники погоджуються з тим, що їхні дані, отримані під час проведення акції та занесені до бази даних, можуть у подальшому бути використані Організатором без будь-яких часових обмежень, у тому числі з рекламною метою, для надсилання інформації, повідомлень тощо. При цьому, усі авторські права на такі інтерв'ю та матеріали повністю належать Організатору.
6.2. Беручи участь в акції, всі Учасники погоджуються з даними умовами та зобов'язуються їх виконувати, а також погоджуються на підписання всіх необхідних документів для документального засвідчення процедури отримання подарунку.
7. Для уточнення будь-якого з пунктів цих правил Учасник може звернутись за телефоном 0442011122.
8. Організатор залишає за собою право відмовити у видачі подарунку, якщо Переможець не відповідає вимогам та не дотримується умов участі в акції, встановлених цими Правилами.
9. Акція триває з 01.12.2015 року – до 18.12.2015 року.
10. Вартість відправлення SMS на короткий номер 7160 складає 2,00грн. Тариф у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% з вартості послуги без урахування ПДВ. Послуга надається абонентам всіх національних GSM-операторів України.
Тільки для повнолітніх. Техпідтримка: (044) 2011122 у будні з 10-00 до 18-00


Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины