КУПУЙ МАТРАЦ ЗІ СЕРІЇ FAMILY ТА ОТРИМУЙ ЗНИЖКУ НА КАРКАС-ЛІЖКО «КЛАСІК МІЛЬТІ» -20%

Чудова пропозиція для тих, хто ще не визначився з вибором ліжка після ремонту спальні, зміни інтер'єру або після переїзду в нову квартиру.

Повноцінне спальне місце, для початку, можна організувати і без ліжка.
Варто лише придбати зручний і комфортний матрац, і каркас-ліжко.


Тому, купуючи матрац з серії Family, а саме:
Family Bio
Family Style
Family Active
Ви отримуєте знижку -20% на придбання каркас-ліжка «Класік Мульті» (аналогічного до матраца розміру).


Для отримання знижки на каркас-ліжко «Класік Мульті» Вам потрібно тільки додати його і матрац, з наведеного вище списку, в корзину, де знижка буде порахована автоматично.


Акція діє з 01.06.2016 по 31.08.2016.

* Акція діє, поки товари є у наявності. Організатор має право змінювати ціни, період дії та умови акції та не несе відповідальності за друкарські помилки. Усі товари, що підлягають обов’язковій сертифікації, сертифіковані. Деякі товари можуть бути відсутні в окремих магазинах «Венето». На товар, що купується в кредит, знижка не розповсюджується.
Перелік товару зі знижками та іншу детальну інформацію по акції запитуйте у консультантів магазинів Венето, за тел. гарячої ліній 0-800-500-340 або на сайті veneto.ua
Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины