КУПУЙ ЛІЖКО «ЮНІТІ» РАЗОМ З МАТРАЦОМ - ОТРИМУЙ ПОДАРУНКИ!

М'яке ліжко «Юніті» – це оригінальне рішення для створення затишного спального місця для дітей, підлітків і не тільки.

Спеціальна пропозиція від Венето:
При купівлі ліжка «Юніті» разом з матрацом аналогічного розміру, Ви отримаєте у подарунок ковдру «Венето Комфорт» розміру 140х205 см та подушку «Класична» розміром 50х70 см.

Умови стосовно знижок на ліжко «Юніті» (згідно умов акції «Скоро в школу») та вищевказані знижки на матраци не зберігаються.

Для отримання подарунків Вам потрібно тільки додати будь-яке ліжко «Юніті» разом з матрацом аналогічного розміру до кошику, де подарунки будуть додані автоматично.


Акція діє з 01.09.2016 до 17.11.2016.

* Під подарунком мається на увазі придбання за 1,20 грн із ПДВ. Акція діє, поки товари є у наявності. Організатор має право змінювати ціни, період дії та умови акції та не несе відповідальності за друкарські помилки. Усі товари, що підлягають обов’язковій сертифікації, сертифіковані. Деякі товари можуть бути відсутні в окремих магазинах «Венето». На товар, що купується в кредит, знижка не розповсюджується.
Перелік товару зі знижками та іншу детальну інформацію по акції запитуйте у консультантів магазинів Венето, за тел. гарячої ліній 0-800-500-340 або на сайті veneto.ua
Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины