КУПУЙ ДЕРЕВ’ЯНЕ ЛІЖКО «ЛАУРА» ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ -50% НА ПРИДБАННЯ ДВОХ ТУМБ!

Ліжка з натурального дерева – це краще рішення для любителів екологічно-чистих, дихаючих, безпечних, міцних, практичних та довговічних матеріалів.
При цьому, ліжка з дерева додадуть вишуканості та природної краси інтер'єру у Вашій спальні.

Завершеність та гармонію спальні створює комплект – ліжко та приліжкові тумби.

Тому, купуючи дерев'яне ліжко «Лаура» Ви маєте можливість придбати дві приліжкові тумби ТБ-02 за ціною ОДНІЄЇ!

Знижка на дві тумби (аналогічного ліжка кольору) - 50%!

Тумба - важливий елемент спальні, без якого важко уявити її ідеальною.

Тумба - це зручно та комфортно, це місце, де зберігаються найважливіші та найпотрібніші речі, без яких часом складно заснути: книга, мобільний телефон, настільна лампа, речі першої необхідності, які завжди потрібно швидко знаходити.


Для отримання знижки -50% на придбання приліжкових тумб ТБ-02, Вам потрібно тільки додати ліжко «Лаура» і тумби до кошику, де знижка буде порахована автоматично.


Акція діє з 01.06.2016 по 31.08.2016.

* Акція діє, поки товари є у наявності. Організатор має право змінювати ціни, період дії та умови акції та не несе відповідальності за друкарські помилки. Усі товари, що підлягають обов’язковій сертифікації, сертифіковані. Деякі товари можуть бути відсутні в окремих магазинах «Венето». На товар, що купується в кредит, знижка не розповсюджується.
Перелік товару зі знижками та іншу детальну інформацію по акції запитуйте у консультантів магазинів Венето, за тел. гарячої ліній 0-800-500-340 або на сайті veneto.ua
Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины