РОЗІГРАШ «ДАРУЄМО МАТРАЦ ЗА ЧЕКІН»

Дні відкриття нового фірмового магазину завжди святкові, завжди яскраві і з подарунками.

Так само і в цей раз.

Новий фірмовий магазин в ТЦ Dream Town приготував подарунок для своїх відвідувачів!

Вас чекають не тільки урочисте відкриття (1-2 липня, з 12.00 до 18.00), музика, аніматори, дитяча зона, аквагрім, усміхнені та доброзичливі консультанти і продукція Венето, а й сюрприз у вигляді розіграшу мега-крутого подарунка матраца серії Люкс "Венето ЛЮКС Мульти Меморі ".


Що потрібно зробити, щоб він став вашим?


  • Приходьте в наш магазин 1-2 липня 2017р. в будь-який час за адресою:

м.Київ, Оболонський проспект, 21 Б, ТЦ Dream Town 2, 1 поверх (графік роботи магазину: пн-нд: 10:00 - 22:00)

  • Зачекіньтесь на сторінці Facebook магазину в ТЦ Dream Town (режим доступу: https://www.facebook.com/veneto.dream.town/) - відзначте відвідування, залиште відгук, оцінку або фотографію на своїй сторінці з відміткою місця.


03 липня випадковим чином за допомогою сервісу https://www.random.org ми виберемо переможця і вручимо ПОДАРУНОК: ортопедичний матрац "Венето ЛЮКС Мульти Меморі", розміром 90х200 см!

Брати участь можуть тільки абсолютно літні громадяни України.

Офіційні правила акції 


1. Організатором та Виконавцем Акції «Даруємо матрац за чекін» (далі - Акція) є Товариство з обмеженою відповідальністю «Група Венето» (далі - Організатор). Місцезнаходження: Україна, м.Київ, Оболонський проспект, 21 Б, ТЦ Dream Town 2, 1 поверх, 02000. 


2. Акція проводиться Організатором на території України, в глобальній мережі Інтернет, а саме на сторінці в соціальній сето Facebook (режим доступу: https://www.facebook.com/veneto.dream.town/)


3. Акція проводиться в період 1-2 липня 2017р. (Далі - період проведення Акції). 


4. Учасником Акції «Даруємо матрац за чекін» можуть бути дієздатні громадяни України, які на період проведення Акції досягли 18 років і які проживають на території України. Не можуть бути Учасниками Акції співробітники Організатора, що беруть участь в підготовці чи проведенні Акції, а також їхні близькі родичі. 


5. Умови для участі в Акції: 


5.1. Відвідати магазин Венето в ТЦ Dream Town 2, в будь-який час (графік роботи магазину: пн-пт, 10:00 - 22:00) 
5.2. Зачекініться на сторінці Facebook магазину в ТЦ Dream Town 2 (режим доступу: https://www.facebook.com/veneto.dream.town/) - відзначити відвідування, залишити відгук, оцінку або фотографію на своїй сторінці з відміткою місця. 


6. Визначення Переможця Акції:

6.1. Переможцем Акції вважається 1 (один) Учасник Акції, який виконав всі умови даних Правил, і був обраний в результаті здійснення процедури, зазначеної в п. 6.3. даних Правил. Переможець Акції набуває право на отримання Призу Акції, визначеного в п. 7. даних Правил. 
6.2. Переможець Акції може отримати тільки 1 (один) Приз Акції та використовувати його на свій розсуд. 
6.3. Визначення переможця Акції проводиться Організатором шляхом здійснення такої процедури: 
6.3.1. Всі Учасники Акції, які належним чином виконали умови цих Правил до 22:00 години за київським часом 02 липня 2017, вносяться до списку учасників Акції; 
6.3.2. Список з Учасниками Акції завантажується на веб-сайт системи випадкового вибору в random.org, якій здійснюється випадкове ранжування (впорядкування) Учасників Акції з зазначеного списку; 
6.3.3. Учасник Акції, який першим вказується в ранжирування вебсайтом в random.org, списку, вважається переможцем Акції та має право на отримання Призу. 
6.4. У випадках, перерахованих в п. 8.7. Правил, відповідний переможець Акції втрачає право на отримання Подарунку Акції та перестає бути Переможцем Акції. 
6.5. Остаточні результати визначення переможців Акції фіксуються Організатором та відображаються в протоколі. Результати проведення Акції, зафіксовані Організатором у вищевказаному протоколі, є остаточними і такими, що не підлягають оскарженню. 
6.6. Оголошення Переможця Акції публікуються 03 липня 2017 на сторінці в соціальній сето Facebook (режим доступу: https: //www.facebook.com/Veneto.Ua/)


7. Призом Акції «Даруємо матрац за чекін» є один ортопедичний матрац "Венето ЛЮКС Мульти Меморі", розміром 90х200 см - для однієї людини (Переможця, визначеного випадковим чином). Грошовий еквівалент подарунка не видається. 


8. Порядок, умови і терміни отримання Призу Акції: 


8.1. Протягом 5 (п'яти) календарних днів після публікації оголошення про Переможця Акції на сторінках у соціальній мережі Facebook (Режим доступу: https://www.facebook.com/Veneto.Ua/). Переможець Акції зобов'язані зв'язатися з Виконавцем шляхом надсилання електронного повідомлення на пошту (marketing@veneto.ua) зі свого особистого профілю користувача сайту https://www.facebook.com/, яка була вказана Переможцем Акції, і підтвердити свою згоду на отримання Призу Акції . 
8.2. В електронному повідомленні, направленому відповідно до п. 8.1. даних Правил Переможець Акції повинен вказати дані, необхідні для відправки йому Призу, а саме: ПІБ Переможця Акції, номер мобільного телефону та адресу електронної пошти. 
8.3. Одночасно з відправкою електронного повідомлення, Переможець Акції повинен надіслати Організатору скановані копії документів, які є необхідними для отримання Призу Акції, а саме: 
- скановану копію дійсного паспорта громадянина України (1-4,11,12-13, в разі, якщо вони заповнені) переможця Акції, 
- скановану копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера Переможця акції, а для осіб, які відмовилися від присвоєння їм ідентифікаційного номера, - скановану копію сторінки паспорта з відповідною відміткою уповноваженого органу. 
Зазначені документи надаються Організатору з метою нарахування і перерахування до відповідних бюджетів податків, передбачених податковим законодавством України та передачі Призу Акції. 
8.4. Після відправки електронного повідомлення відповідно до п. 8.1. і 8.2. Правил, а також сканованих копій документів відповідно до процедури, описаної в п. 8.3., Приз Акції протягом 5 (п'яти) робочих днів буде відправлений на вказану поштову адресу. 
8.5. Приз Акції вручається тільки тій особі, яка отримала право на його отримання відповідно до умов даних Правил. Приз Акції вручається виключно в порядку, встановленому цими Правилами. Переможець Акції не має права передати будь-яким третім особам право на отримання Призу Акції. 
8.6. Організатор і пов'язані з Акцією особи не несуть відповідальності за подальше використання переможцем Акції Призу Акції після його вручення та / або неможливість такими переможцями Акції скористатися отриманим Призом Акції з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання такого Призу Акції. 
8.7. Переможець Акції автоматично втрачає придбане ним право на отримання Призу Акції, а також перестає вважатися Переможцем Акції, без будь-яких компенсацій, в наступних випадках: 
8.7.1. якщо такий Переможець Акції, у встановлений цими Правилами період, не надасть підтвердження можливості і згоди на отримання належного йому Призу Акції; 
8.7.2. якщо такий Переможець Акції не здійснить дії, передбачені в п. 8.2.- 8.5. цих Правил та інших зобов'язань, передбачених цими Правилами; 
8.7.3. якщо такий Переможець Акції заявив про свою відмову від отримання Призу Акції будь-яким доступним способом; 
8.7.4. якщо такий Переможець Акції вказав неправильні / неточні дані; 
8.7.5. в разі неможливості ідентифікувати Переможця Акції; 
8.7.6. в разі неналежного виконання та / або порушення умов цих Правил. 
8.8. Неухильне дотримання всіх умов цих Правил та надання всіх зазначених документів та / або інформації є необхідною умовою отримання призу Акції. Невиконання будь-яких умов, передбачених цими Правилами, позбавляє переможця Акції права на отримання Призу Акції. При цьому, Переможець Акції вважається таким, що відмовився від отримання Призу Акції і не має права на отримання від Організатора Акції будь-якої компенсації. 
8.9. У разі неможливості вручення відповідного Призу Акції першому Переможцю Акції з будь-яких, незалежних від Виконавця причин, розіграш Призу здійснюється повторно, на умовах, передбачених розділом 8 цих Правил в строки, додатково встановлені Організатором. 


9. Надання інформації: 


9.1. Беручи участь в Акції, Учасник Акції розуміє і погоджується з тим, що в разі визнання його Переможцем Акції будь-яка надана інформація, в тому числі персональні дані Учасника Акції, можуть збиратися, використовуватися, оброблятися, поширюватися і зберігатися Організатором виключно з метою нарахування і перерахування в бюджет податків, пов'язаних з врученням призу Переможцю Акції, внаслідок того, що Організатор є податковим агентом по утриманню податків в рамках проведення Акції, а також з метою інформірова ия такого Учасника Акції про результати визначення переможців Акції, вручення Призу Акції та фіксації результатів Акції в протоколах. 
9.2. Добровільно надаючи персональні дані про себе, Учасник Акції підтверджує свою згоду на збір, зберігання, використання, обробку та розповсюдження таких даних Організатором, в разі визнання такого учасника Переможцем Акції, а також що він ознайомлений з правами, які стосуються його персональних даних. 
9.3. Зазначене в цьому розділі використання інформації / даних Учасника Акції не компенсується (не оплачується) Організатором. 
9.4. Надання Учасником недостовірних / некоректних даних для участі в Акції, ненадання передбачених цими Правилами даних / інформації, в тому числі із засобів зв'язку з таким Учасником Акції, звільняє Організатора від обов'язку вручити Приз Акції і такий Учасник Акції втрачає право на отримання належного йому Призу Акції . 


10. Інші умови Акції: 


10.1. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення Акції офіційним визнається тлумачення Організатора Акції, яке є остаточним і обов'язковим для всіх учасників Акції і не підлягає оскарженню. 
10.2. Оподаткування Призу Акції відбувається згідно з чинним на момент вручення призу Акції законодавству України. Податковим агентом по утриманню податків є Організатор. 
10.3. Своєю участю в Акції всі Учасники повністю погоджуються з цими Правилами та зобов'язуються їх виконувати. 
10.4. Організатор залишає за собою право відсторонити від участі в Акції учасників, які порушили дані Правила. 
10.5. Всі Учасники Акції самостійно і за свій рахунок оплачують всі будь-які витрати, понесені ними у зв'язку з участю в Акції, крім оподаткування Призу Акції, яке здійснюється Організатором відповідно до умов чинного законодавства України. 
10.6. Якщо з якої-небудь причини будь-який аспект даної Акції не може проводитися так, як це заплановано, включаючи причини, викликані зараженням комп'ютерними вірусами, неполадками в мережі Інтернет, збоями / порушеннями в роботі соціальної мережі Facebook, дефектами, маніпуляціями, несанкціонованим втручанням, фальсифікацією, технічними неполадками або будь-який інший причиною, неконтрольованою Організатором, яка спотворює або перешкоджає належному проведенню Акції, Організатор може на свій розсуд анулювати, припинити, змінити або тимчасово припинити проведення Акції, або ж визнати недійсними будь-які реєстрації учасників Акції. 


Детальну інформацію з приводу даної акції можна отримати за телефоном гарячої лінії (0-800-500-340) або на сайті veneto.uaІнтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины