АКЦІЯ «Тиждень дитячих подушок» - завершена

Оголошуємо тиждень знижок на всі дитячі подушки!

До свята святого Миколая батькам важливо не тільки подарунками дитині запастися, а й подушку прикупити, під яку подарунок заховати.

А найважливіше, щоб дитина була здорова, спала на правильній ортопедичній подушці і вранці прокидалася з гарним настроєм і посмішкою!


Отож, акція «Тиждень дитячих подушок» якраз вчасно прийшла на допомогу батькам.


Знижка 10% на дитячі подушки:


Акція діє з 16.12.2017 до 22.12.2017


   ​* Акція діє, поки товари є у наявності. Організатор має право змінювати ціни, період дії та умови акції та не несе відповідальності за друкарські помилки. Усі товари, що підлягають обов’язковій сертифікації, сертифіковані. Деякі товари можуть бути відсутні в окремих магазинах «Венето». На товар, що купується в кредит, знижка не розповсюджується.
Перелік товару зі знижками та іншу детальну інформацію по акції запитуйте у консультантів магазинів Венето, за тел. гарячої ліній 0-800-500-340 або на сайті veneto.ua

Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины