АКЦІЯ «СУПЕРкомплект»

Починається літо, відпочинок, сонце, море або... можливо ремонт?


Якщо у Вашому випадку літо - це час ремонту, зміни інтер'єру, поновлення меблів пропонуємо ознайомитися з літніми знижками, подарунками та спеціальними пропозиціями.

Впевнені, ремонт цього літа затіяний був не дарма! 

ЗНИЖКА 10%

на усі матраци:


на топери та наматрацники:


на м'які ліжка:

на пуфи: 


ЗНИЖКА 5%

на дивани:

на дерев'яні ліжка:

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ:


  1. При купівлі матрацу Наматрацник «Термо» за 99 грн. (крім матраців «Венето Duet», «Венето Family Style», «Венето Family Active»).
  2. При купівлі будь-якого м’якого ліжка разом з будь-яким ортопедичним матрацом такого ж розміру, знижка на комплект становить 15% (на матрац -15%, на ліжко 15%), а також  у подарунок ковдра «Венето Комфорт Літо Лайм», розміром 140х205 см, та дві подушки «Класична», розміром 50х70 см. Знижка на комплект 15% не cумується з основною діючою знижкою (10%). Пропозиція не діє разом із пропозицією «Наматрацник «Термо» за 99 грн при купівлі з матрацом».
  3. При купівлі будь-якого дерев’яного ліжка  разом з будь-яким матрацом аналогічного розміру – знижка на ліжко 10%, на матрац 15%. Знижки у комплекті не cумуються з основною діючою знижкою (матрац 10%, ліжко 5%). Пропозиція не діє разом із пропозицією «Наматрацник «Термо» за 99 грн при купівлі з матрацом».
  4. При купівлі ліжка «Юніті» (моделей В2, С1, С7)  разом з будь-яким матрацом – знижка на комплект 15% (на матрац -15%, на ліжко 15%), а також  у подарунок ковдра «Венето Комфорт Літо Лайм», розміром 140х205 см. Знижка на комплект 15% не cумується з основною діючою знижкою (10%). Пропозиція не діє разом із пропозицією «Наматрацник «Термо» за 99 грн при купівлі з матрацом».
  5. При купівлі матраців «Венето Дитячий Біо» або «Венето Дитячий Люкс» –подушка «Венето Малюк» у подарунок.
  6. При купівлі будь-якого дивану три декоративні подушки на вибір у подарунок. Знижки на дивани зберігаються.
  7. При купівлі подушок «Венето Ортопедична», «Венето Дамські пальчики» або «Венето Насолода» будь-яка друга подушка із перерахованих зі знижкою 50% (знижка надається на подушку аналогічної або меншої вартості).
  8. При купівлі подушок «Венето Антистрес», «Венето Релакс Плюс» будь-яка друга подушка із перерахованих  зі знижкою 30% (знижка надається на подушку аналогічної або меншої вартості).
  9. При купівлі ковдри «Венето Комфорт Літо Лайм» друга ковдра зі знижкою 50% (на аналогічну або меншого розміру).


Акція діє з 01.06.2017 до 31.07.2017

​* Під подарунком мається на увазі придбання за 1,20 грн із ПДВ. Акція діє, поки товари є у наявності. Організатор має право змінювати ціни, період дії та умови акції та не несе відповідальності за друкарські помилки. Усі товари, що підлягають обов’язковій сертифікації, сертифіковані. Деякі товари можуть бути відсутні в окремих магазинах «Венето». На товар, що купується в кредит, знижка не розповсюджується.
Перелік товару зі знижками та іншу детальну інформацію по акції запитуйте у консультантів магазинів Венето, за тел. гарячої ліній 0-800-500-340 або на сайті veneto.ua

Повернутись до списку

Наши магазины 0 800 500 340