АКЦІЯ «Задоволення для двох»

Коханим може бути не тільки «він» чи «вона», коханим може бути також матрац або диван, а коханою - подушка чи ковдра. Як вам така пропозиція? 


Зі знижками і спеціальними пропозиціями, які ми приготували в рамках акції «Задоволення для двох» любов до Венето стане ще більшою, міцнішою і приємнішою.


Зверніть увагу на спеціальні пропозиції - купувати в комплектах набагато вигідніше і цікавіше.


МАТРАЦИ

Знижка 5%:


Знижка 10% на дитячі матраци:


М'ЯКІ ЛІЖКА СОМ'Є

Знижка 5%:


Знижка 10%:


ДИВАНИ

Знижка 5%:СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ:

 1. При купівлі будь-якого двоспального м’якого ліжка разом з будь-яким ортопедичним матрацом (крім матраців серії Family) аналогічного розміру – знижка на м’яке ліжко збільшуються на 5%, знижки на матраци збільшуються до 10%. А також - у подарунок ковдра «Венето Комфорт», розміром 200х220 см та дві подушки «Насолода», розміром 50х70 см. 
 2. При купівлі разом ліжок Діксі, Марго, Софія, Смерека, Ліберті разом з будь-яким ортопедичним матрацом (крім матраців серії Family) аналогічного розміру – знижки на вказані ліжка збільшуються до 10%, знижки на матраци збільшуються до 10%. А також - у подарунок ковдра «Венето Комфорт», розміром 200х220 см та дві подушки «Класична», розміром 50х70 см.
 3. При купівлі м’якого ліжка «Юніті» (тільки моделі В2, С1, С7) разом з будь-яким ортопедичним матрацом (крім матраців серії Family) аналогічного розміру – знижка на «Юніті» збільшується до 10%, знижки на матраци збільшуються до 10%. А також - у подарунок ковдра «Венето Комфорт», розміром 140х205 см та одна подушка «Класична», розміром 50х70 см. 
 4. При купівлі будь-якого матрацу (крім матраца Венето Family Active) – наматрацник Термо з боковиною аналогічного розміру, зі знижкою 50%. Спец пропозиція не працює при купівлі матрацу з ліжком та подарунками.
 5. При купівлі дитячого матраца – наматрацник Венето Фреш аналогічного розміру, зі знижкою 30%.
 6. При покупке будь-якого двохспального ліжка (крім ліжка «Венето Сом'є плюс М1») – знижка на крісло Чарлі - 10%. Спец пропозиція не працює при купівлі ліжка з матрацом та подарунками.
 7. При купівлі будь-якого дивану (у т.ч. дивану «Самба») - у подарунок дві подушки «Класична», розміром 50х70 см.
 8. При купівлі подушок «Венето Ортопедична», «Венето Дамські пальчики» або «Венето Насолода» будь-яка друга подушка із перерахованих зі знижкою 50% (знижка надається на подушку аналогічної або меншої вартості).
 9. При купівлі подушок «Венето Комфорт Антистрес», «Венето Релакс Плюс» будь-яка друга подушка із перерахованих, зі знижкою 30% (знижка надається на подушку аналогічної або меншої вартості).
 10. При купівлі ковдри «Венето Комфорт» друга ковдра аналогічного або меншого розміру, зі знижкою 20% (знижка надається на ковдру аналогічної або меншої вартості).
 11. При купівлі ковдри «Венето Prestige» друга ковдра аналогічного або меншого розміру, зі знижкою 30% (знижка надається на ковдру аналогічної або меншої вартості).


Акція діє з 01.02.2018 до 31.03.2018.

* Під подарунком мається на увазі придбання за 1,20 грн. із ПДВ. Акція діє, поки товари є у наявності. Організатор має право змінювати ціни, період дії та умови акції та не несе відповідальності за друкарські помилки. Усі товари, що підлягають обов’язковій сертифікації, сертифіковані. Деякі товари можуть бути відсутні в окремих магазинах «Венето». На товар, що купується в кредит, знижка не розповсюджується. Перелік товару зі знижками та іншу детальну інформацію по акції запитуйте у консультантів магазинів Венето, за тел. гарячої ліній 0-800-500-340 або на сайті veneto.ua

Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины