АКЦІЯ «СПЕКОТНІ ЗНИЖКИ» - завершена

Останні теплі дні і все навкруги дихає прохолодою… Але так не хочеться прощатися  з літом… Починаєш сумувати за відпочинком, сонечком, відчуттям свободи та комфорту? Ми пропонуємо справжній комфорт за «спекотними» знижками та подарунками. 


Звертайте увагу на спеціальні пропозиції – з ними ви дійсно отримуєте справжню вигоду та економію до 12 900,00 грн. Цікаво?

Не зволікайте, замовляйте, телефонуйте, консультуйтесь та відпочивайте з насолодою та теплом в своєму домі.


МАТРАЦИ

Знижка 10%:


Знижка 5%:


М’ЯКІ ЛІЖКА СОМ’Є

Знижка 10%: 

  • «Ніколь» (новинка, незабаром на сайті).Знижка 5%: 


ДИВАНИ ДЛЯ ЩОДЕННОГО СНУ

(в обох комплектаціях (з пружинним блоком «Бонель» / з мультипружинним блоком Multi Pocket Spring):

Знижка 5%:


СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

1. При придбанні будь-якого з диванів ТМ «ВЕНЕТО»,  з блоком «Бонель», а також «Жан», «Марк», «Олівер» отримуйте, на вибір, або подарунок – подушку «Венето Класична», розміром 50х70 см. – 2 шт., або знижку 40% на пуф «Габріель» чи пуф «Річард».

При придбанні будь-якого з диванів з мультипружинним блоком Multi Pocket Spring, отримуйте, на вибір, або подарунок – покривало «Дотик природи»,  розміром 130х180 см., склад – вовна, або знижку 40% на пуф «Габріель» чи пуф «Річард» (щодо цієї пропозиції звертайтеся до консультантів за оформленням замовлення та консультацією). 


Дивани з мультипружинним блоком Multi Pocket Spring та покривало «Дотик природи» на сайті не представлені, але доступні до замовлення.

При цьому, знижка на вищевказані дивани зберігається.


2. Якщо ви купуєте комплект, а саме, будь-яке двоспальне м'яке ліжко разом з будь-яким ортопедичним матрацом (крім матраців серії Family) аналогічного розміру – знижка на м’яке ліжко збільшуються до 15%, знижки на матраци збільшуються до 10%. Крім того, в подарунок ви отримуєте ковдру «Венето Комфорт», розміром 140х205 см., та дві подушки «Венето Класична», розміром 50х70 см. 

Детальніше щодо економії: 

Під економією розуміється загальна сума заощаджень на обрані товари, а саме: різниця між базовою знижкою (при придбанні матрацу та ліжка окремо) та збільшеною знижкою (при придбанні комплекту – матрацу та ліжка разом), а також вартість подарунків при придбанні такого комплекту (для прикладу): м’яке ліжко «Наомі», з розміром спального місця 160х200 см., матрац «Венето Комфорт Мульті» аналогічного розміру та подарунків (підматрацник, подушка «Венето Класична», розміром 50х70 см., 2 шт., ковдра «Венето Комфорт», розміром 140х205 см.). 

Подарунок може отримати покупець, який придбав будь-яке двоспальне м’яке ліжко та матрац однакового розміру, крім матраців серії Family. 

Щодо економії, у разі придбання ліжка іншого розміру, у іншій тканині та у поєднанні з іншим матрацом запитуйте у магазинах офіційних представників, за телефоном безкоштовної гарячої лінії 0-800-500-340 або на сайті www.veneto.ua.


3. При придбанні комплекту, а саме: ліжко «Юніті» будь-якої моделі у одному з наступних розмірів (80х190 см., 80х200 см., 90х190 см., 90х200 см.) разом з будь-яким ортопедичним матрацом (крім матраців серії Family) аналогічного розміру, знижка на ліжко «Юніті» та матрац складе по 5%. Крім того, в подарунок ви отримуєте подушку «Венето Соня», розміром 35х55 см., та ковдру «Венето Комфорт дитяча», розміром 110х140 см.

Детальніше щодо економії: 

Під економією розуміється загальна сума заощаджень на обрані товари (для прикладу вказана економія при придбанні покупцем комплекту, що складається з м’якого ліжка «Юніті С1», з розміром спального місця 80х190см., матрацу «Венето Duet» аналогічного до ліжка розміру та подарунків (підматрацник «Венето» – 1 шт., подушка «Венето Соня» – 1 шт. та ковдра «Венето Комфорт дитяча»). 

Знижки не діють, а подарунки не надаються у разі придбання разом з ліжком матрацу серії Family. 


4. При купівлі матрацу ТМ «ВЕНЕТО» будь-якої моделі на наматрацник «Венето Safety», відповідних розмірів, знижка становить 25%. 

Спеціальна пропозиція не діє при купівлі матраца з ліжком та подарунками.


5. Знижка 50% на наматрацник «Венето Фреш», діє у разі його придбання з матрацом «Венето Dynamic», «Венето Dynamic LUX», «Венето Double Bico», «Венето Active Dual», «Венето Оптима Плюс», «Венето Люкс Мульті Софт», «Венето Lux Comfort» аналогічного, до наматрацника, розміру. 

Спеціальна пропозиція не діє при купівлі матрацу з ліжком та подарунками.


6. При придбанні подушок «Венето Дамські пальчики», «Венето Original», або «Венето Люксоріус» будь-яка друга подушка, з перерахованих, зі знижкою 30% (знижка надається на подушку аналогічної або меншої вартості). 

7. При придбанні подушок «Венето Релакс», «Венето Релакс Плюс», «Венето Memory Orthopedic», «Венето Multy Lux» будь-яка друга подушка, з перерахованих, зі знижкою 50% (знижка надається на подушку аналогічної або меншої вартості).

Під отриманням подарунку (подарунком) мається на увазі придбання товару за 1,20 грн. із ПДВ (за кожну одиницю окремо).


Пропозиції діють у період з 18.09.2018 р. по 14.11.2018 р.

Пропозиції  діють, поки товари є в наявності. Всі товари, що підлягають обов'язковій сертифікації, сертифіковані. Деякі товари можуть бути відсутні в окремих магазинах офіційних представників ТОВ «ГРУПА ВЕНЕТО». Колір товару може відрізнятися від зазначеного на зображенні. 

Детальні умови запитуйте за телефоном гарячої лінії (0-800-500-340) або на сайті www.veneto.ua. ТОВ «ГРУПА ВЕНЕТО» має право змінювати ціни, період дії та інші умови вказаних пропозицій.

Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины