АКЦІЯ «ЗАВІТАЙ ЗА ТЕПЛИМИ ПОДАРУНКАМИ»

Зимовий подих вже відчувається, а новорічні свята наближаються!

Підготовку до холодних вечорів та ранків ми почали ще з минулою акцією «Спекотні знижки», але для тих, хто не встиг обрати та замовити неймовірні товари під час її дії, маємо гарну новину – ми не зупиняємося дарувати: економію та вигоду, теплі подарунки та насолоду для справжнього комфорту від торговельної марки «Венето».

Отож, мершій дарувати подарунки та радість близьким негайно, не чекайте Новорічну ніч, здійснюйте мрії вже зараз!

Замовляйте, телефонуйте, консультуйтесь та насолоджуйтесь!


МАТРАЦИ

Знижка 10%:


Знижка 5%:


ЛІЖКА

Знижка 5%:


ДИВАНИ ДЛЯ ЩОДЕННОГО СНУ

Знижка 5%:СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ:

І.

При придбанні будь-якого з диванів ТМ «ВЕНЕТО» отримуйте подарунок – подушки «Венето Класична», розміром 50х70 см., 2 шт.

  • Дивани з мультипружинним блоком Multi Pocket Spring на сайті не представлені, але доступні до замовлення.

ІІ.

Якщо ви купуєте комплект, а саме, будь-яке двоспальне м'яке ліжко разом з будь-яким ортопедичним матрацом аналогічного розміру (крім матраців серії Family) – знижка на м’яке ліжко та матрац становитиме по 10%. Крім того, ви маєте можливість отримати у подарунок ковдру «Венето Комфорт», розміром 140х205 см., та подушки «Венето Класична» -2 шт., розміром 50х70 см.

Детальніше щодо економії:

  • Під економією мається на увазі загальна сума заощаджень на обрані товари, а саме: різниця між базовою знижкою (при придбанні матрацу та ліжка окремо) та збільшеною знижкою (при придбанні комплекту – матрацу та ліжка разом), а також вартість подарунків при придбанні такого комплекту (для прикладу: м’яке ліжко «Блюз», з розміром спального місця 160х200 см., матрац «Венето Комфорт Мульті» аналогічного розміру та подарунків (підматрацник, подушки «Венето Класична» - 2 шт., розміром 50х70 см., ковдра «Венето Комфорт», розміром 140х205 см.). 

Подарунок може отримати покупець, який придбав будь-яке двоспальне м’яке ліжко та матрац аналогічного розміру, крім матраців серії Family.

Під подарунком мається на увазі придбання вказаного товару за 1,20 грн. із ПДВ (за кожну одиницю окремо).

Щодо економії, у разі придбання ліжка іншого розміру, у іншій тканині та у поєднанні з іншим матрацом запитуйте у магазинах офіційних представників, або за телефоном безкоштовної гарячої лінії 0-800-500-340.

ІІІ.

При купівлі подушки «Венето Насолода» и «Венето Дамські пальчики» будь-яка друга подушка зі знижкою 50%  (знижка надається на подушку аналогічної або меншої вартості).

IV.

При купівлі подушки «Венето Ортопедична», «Венето Комфорт Антистрес», «Венето Релакс» и «Венето Релакс Плюс» будь-яка друга подушка зі знижкою 30%  (знижка надається на подушку аналогічної або меншої вартості).


Акція діє з 15.11.2018 р. до 31.01.2019 р.

* Під подарунком мається на увазі придбання товару за 1,20 грн. з ПДВ. Акція діє, поки товари є в наявності. Всі товари, що підлягають обов'язковій сертифікації, сертифіковані. Деякі товари можуть бути відсутні в окремих магазинах офіційних представників ТОВ «ГРУПА ВЕНЕТО». Колір товару може відрізнятися від зазначеного на зображенні. ТОВ «ГРУПА ВЕНЕТО» має право змінювати ціни, період дії та інші умови акцій. Перелік товару, на який поширюється акція, а також іншу докладну інформацію запитуйте в магазинах офіційних представників, за телефоном безкоштовної гарячої лінії 0-800-500-340 або на сайті www.veneto.ua

Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины