АКЦІЯ «ХАПАЙ ВИГОДУ!» - завершена

Хто в курсі, а можливо хтось і здивується.

Настав час пояснень вигоди та переваг пропозицій від Венето, щоб не виникало питань.

Ваша вигода - в економії.

Особлива економія стосується комплектів, коли купуєш ортопедичне спальне місце у складі 1 ліжка та 1 матрацу – збільшуються знижки окремо на ліжко, окремо на матрац, та ще й додатково до знижок, у подарунок отримуєте 1 ковдру, 2 ортопедичні подушки та 1 підматрацник (для подовження строку служби матрацу). А це означає, купуючи 2 основних товари ви отримуєте в подарунок ще 4, отже замість двох, у вашій спальні з’являється аж 6 спальних аксесуарів для комфорту, відпочинку та здорового сну.

Ми порахували вашу вигоду, а вам залишається лише прийняти рішення та насолоджуватись затишком у своїй спальній кімнаті чи вітальні, адже ми маємо пропозиції для кожної зони вашого інтер’єру.


Ознайомтеся з акційними знижками та пропозиціями, а якщо залишаться питання, звертайтеся до наших консультантів щодо сну та вигоди!

МАТРАЦИ

Знижка 5%:

Знижка 10%:


Дитячі матраци

Знижка 15%:


ДИВАНИ ДЛЯ ЩОДЕННОГО СНУ

Знижка 5%:


М’ЯКІ ЛІЖКА СОМ’Є

Знижка 5%:

Знижка 10%:


НАМАТРАЦНИКИ

Знижка 5%:

Знижка 20%:


КАРКАСИ

Знижка 5%: 


СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

1. При купівлі будь-якого м'якого ліжка разом з матрацом аналогічного розміру (крім матраців серії Family) - знижка на ліжко збільшується до 15%, знижка на матрац збільшується до 10%, плюс ви отримуєте подарунки: 2 подушки «Венето Класична», розміром 50х70 см, 1 ковдра «Венето Комфорт Літо», розміром 200х220 см. 

Детальніше щодо економії:

Подарунок може отримати покупець, який придбав будь-яке двоспальне м’яке ліжко та матрац однакового розміру, крім матраців серії Family (під отриманням подарунку мається на увазі придбання за 1,20 грн. з ПДВ кожної одиниці товару).


2. При купівлі дерев’яних ліжок «Діксі», «Марго», «Софія», «Смерека» разом з матрацом аналогічного розміру (крім матраців серії Family) - знижка на ліжко збільшується до 10%, знижка на матрац збільшується до 10%, плюс ви отримуєте подарунки - 2 подушки «Венето Класична», розміром 50х70 см.

Детальніше щодо економії: 

  • Економія вказана за умови придбання разом дерев'яного ліжка «Марго», у розмірі спального місця 160х200 см., та матрацу «Венето Комфорт Мульті», розміром 160х200 см. 

Під економією мається на увазі різниця між базовою знижкою (при придбанні матрацу та ліжка окремо) та збільшеною знижкою (при придбанні матрацу та ліжка разом), а також вартість подарунків при придбанні комплекту (2 подушки «Венето Класична», розміром 50х70 см., підматрацник Венето, розміром 160х200 см.)

Щодо економії, у разі придбання ліжка іншого розміру та у поєднанні з іншим матрацом запитуйте у магазинах офіційних представників, за номером гарячої лінії 0-800-500-340 або дивіться на сайті www.veneto.ua.


3. При купівлі м'якого ліжка «Юніті» (тільки моделі В2, С1, С7) разом з матрацом аналогічного розміру (крім матраців серії Family) - знижка на «Юніті» збільшується до 15%, знижка на матрац збільшується до 10%, плюс ви отримуєте подарунки: 1 подушка «Венето Класична», розміром 50х70 см, 1 ковдру «Венето Комфорт Літо», розміром 140х205 см.

Детальніше щодо економії:

  • Під економією розуміється загальна сума заощаджень на обрані товари (для прикладу вказана економія при виборі наступного комплекту: м’яке ліжко «Юніті С1», з розміром спального місця 80х190 см., матрацу «Венето Duet» аналогічного розміру, та подарунків (підматрацник, 1 подушка «Венето Класична», розміром 50х70 см., та ковдра «Венето Комфорт Літо», розміром 140х205 см.). Подарунок може отримати покупець, який придбав односпальне ліжко «Юніті» (будь-яку модель В2, С1, С7) та матрац однакового розміру, крім матраців серії Family (під отриманням подарунку мається на увазі придбання за 1,20 грн. з ПДВ кожної одиниці товару). 


4. При купівлі матраців: «Венето Dynamic», «Венето Dynamic Lux», «Венето Double Bico», «Венето Гранд Софт», «Венето Aсtive Dual», «Венето Люкс Мульті Софт», «Венето Lux Comfort» окремо від пропозиції «комплект» - можливість купити наматрацник «Венето Термо з боковиною», аналогічного розміру до обраного матрацу, зі знижкою 50%.

Спеціальна пропозиція не діє при купівлі «комплекту», а саме - зазначених матраців з ліжком і подарунками. 


5. При купівлі м'якого ліжка окремо від пропозиції «комплект» (крім ліжка «Венето Сом’є М1») - можливість купити крісло «Чарлі» або крісло «Комфорт» зі знижкою 10%.

Спеціальна пропозиція не діє при купівлі «комплекту», а саме матрацу з ліжком і подарунками.


6. При купівлі будь-якого дивана - можливість купити топер - наматрацник «Венето ТОП» зі знижкою 50%.

Детальніше щодо пропозиції:

  • Знижка на наматрацник «Венето ТОП» діє при купівлі будь-якого дивану та наматрацника розміром, аналогічного спальному місцю дивану. Під «топером» слід розуміти наматрацник «Венето ТОП». 

Топер - наматрацник «Венето ТОП» розроблений спеціально до акційної пропозиції «Хапай вигоду!» і пропонується до придбання виключно при купівлі дивана (придбання «Венето ТОП» окремо від дивана не допускається). 


7. При купівлі дерев’яних ліжок «Джолі» або «Евелін» (будь-якого розміру) знижка на тумбу і / або комод «Джолі» або відповідно «Евелін», аналогічного до ліжка кольорі - 10%


8. При купівлі подушок «Венето Ортопедична», «Венето Дамські пальчики» або «Венето Насолода» будь-яка друга подушка, із перерахованих, зі знижкою 50% (знижка надається на подушку аналогічної або меншої вартості). 


9. При купівлі подушок «Венето Комфорт Антистрес», «Венето Релакс Плюс», «Венето Релакс» будь-яка друга подушка, із перерахованих, зі знижкою 30% (знижка надається на подушку аналогічної або меншої вартості).


Акція діє з 01.04.2018 до 31.05.2018


* Під подарунком мається на увазі придбання за 1,20 грн. із ПДВ. Акція діє, поки товари є у наявності. Колір товару може відрізнятися від оригіналу. Організатор має право змінювати ціни, період дії та умови акції та не несе відповідальності за друкарські помилки. Усі товари, що підлягають обов’язковій сертифікації, сертифіковані. Деякі товари можуть бути відсутні в окремих магазинах «Венето». На товар, що купується в кредит, знижка не розповсюджується. Перелік товару зі знижками та іншу детальну інформацію щодо умов акції запитуйте у магазинах офіційних представників, за телефоном безкоштовної гарячої лінії 0-800-500-340 або на сайті veneto.ua 

Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины