АКЦІЯ BACK to SCHOOL - завершена

Знову до школи! Готуємося!

Останній місяць літа для всіх батьків дуже напружений, потрібно і канцелярію закупити перед початком шкільних буднів, і дітей одягнути, але і подумати про те, щоб навчалося добре і комфортно, щоб діти відпочивали правильно, вранці були бадьорими і повними сил для нових звершень і знань. 

Саме тому важливо знати, розуміти і купувати правильні речі для здорового сну. Речі, які стануть помічником бадьорого ранку, а це саме матрац, подушка і інші спальне приладдя, завдяки яким спати комфортно і затишно. 

Поспішайте замовити той матрац, диван або можливо комплект (матрац + ліжко), який стане ще й ідеальним доповненням вашого інтер'єру, або інтер'єру дитячої кімнати. Адже ми пропонуємо ортопедичні товари для здорового сну для всієї родини, і для дітей, і для їхніх батьків.

МАТРАЦИ

Знижка 20%:


Знижка 10%:


Знижка 10% (тільки розміри 80х190 см, 80х200 см, 90х190 см, 90х200 см):


Знижка 5%:


М’ЯКІ ЛІЖКА СОМ’Є

Знижка 15%:


Знижка 10%:

  • «Шерон»
  • «Блюз» (новинка, незабаром на сайті)
  • «Ніколь» (новинка, незабаром на сайті)

ДИВАНИ ДЛЯ ЩОДЕННОГО СНУ

Знижка 5%:


СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Знижка на вищевказані дивани зберігається.


Крім того, в подарунок ви отримуєте ковдру «Венето Комфорт Літо», розміром 200х220 см., та дві подушки «Венето Класична», розміром 50х70 см.

Детальніше щодо економії: 

  • Під економією розуміється загальна сума заощаджень на обрані товари (для прикладу вказана економія при виборі наступного комплекту: м’яке ліжко «Жозефіна», з розміром спального місця 160х200 см., матрац «Венето Комфорт Мульті» аналогічного розміру та подарунків (підматрацник, 2 подушки «Венето Класична», розміром 50х70 см., ковдра «Венето Комфорт Літо», розміром 200х220 см.). 
Подарунок може отримати покупець, який придбав будь-яке двоспальне м’яке ліжко та матрац однакового розміру, крім матраців серії Family (під отриманням подарунку мається на увазі придбання за 1,20 грн. з ПДВ кожної одиниці товару). 


  • Якщо ви купуєте комплект, а саме, ліжко «Юніті» та один з матраців (тільки розміри 80х190 см, 80х200 см, 90х190 см, 90х200 см):

- «Венето Комфорт Мульти»

- «Венето Special Bio»

- «Венето Гранд Софт»

- «Венето Special Memory»

- «Венето Duet»


знижка на ліжко «Юніті» складе 20%, а знижка на матрац збільшується до 15%! У подарунок, до комплекту, також ви отримуєте дитячу подушку «Соня».


Спеціальна пропозиція не діє при купівлі матраца з ліжком та подарунками.


Спеціальна пропозиція не діє при покупці матраца з ліжком та подарунками.
Акція діє з 01.08.2018 до 17.09.2018

* Під подарунком мається на увазі придбання товару за 1,20 грн. з ПДВ. Акція діє, поки товари є в наявності. Всі товари, що підлягають обов'язковій сертифікації, сертифіковані. Деякі товари можуть бути відсутні в окремих магазинах офіційних представників ТОВ «ГРУПА ВЕНЕТО». Колір товару може відрізнятися від зазначеного на зображенні. ТОВ «ГРУПА ВЕНЕТО» має право змінювати ціни, умови і період дії акцій. Перелік товару, на який поширюється акція, а також іншу докладну інформацію запитуйте в магазинах офіційних представників, за телефоном безкоштовної гарячої лінії 0-800-500-340 або на сайті veneto.ua

Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины