Акційний каталог «Новорічний»

Венето долучається до чудової італійської традиції, позбавлятися старих мебілв перед Новим Роком! Викидайте свій скрипучий диван, розгойдане ліжко та просівший матрац! Адже Венето дарує новорічні знижки на нові товари для здорового сну!

​ Акція діє, поки товари є у наявності. Організатор має право змінювати ціни, період дії та умови акції та не несе відповідальності за друкарські помилки. Усі товари, що підлягають обов’язковій сертифікації, сертифіковані. Деякі товари можуть бути відсутні в окремих магазинах «Венето». На товар, що купується в кредит, знижка не розповсюджується. За умови участі товару в декількох акціях, обрати можна лише одну акцію. Детальну інформацію запитуйте у консультантів магазинів Венето, за тел. гарячої ліній або в акційному каталозі "Новорічний".
Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины