АКЦІЯ «ТИЖДЕНЬ ПОДУШОК»

День святого Миколая – це один з улюблених свят, особливо у дітей. Вони завжди з трепетом чекають моменту, коли можна заглянути під подушку і виявити там що-небудь незвичайне та цікаве від Миколайчика.

Ми вирішимо головне питання – наявність м'якої і зручною подушки, про інше – подбає Миколайчик.

Тому саме до Дня святого Миколая ми даруємо ТИЖДЕНЬ ЗНИЖОК на ПОДУШКИ:

Знижки 10%
«Венето Релакс»
«Венето Комфорт Антистрес»
«Венето Класична»
«Венето ORIGINAL»
«Венето Соня»

Знижки 15%
«Венето Малюк» дитяча
«Венето Комфорт» дитяча
«Венето Kids Comfort»
«Венето Солодкі сни»

Знижки 30%
«Венето Релакс Плюс»

ЗНИЖКИ 50% :

При купівлі подушки «Венето Ортопедична» / «Венето Дамські пальчики» / «Насолода» друга подушка меншої вартості (із зазначених моделей) – зі знижкою 50%.Акція діє з 19.12.2016 до 25.12.2016.

​* Акція діє, поки товари є у наявності. Організатор має право змінювати ціни, період дії та умови акції та не несе відповідальності за друкарські помилки. Усі товари, що підлягають обов’язковій сертифікації, сертифіковані. Деякі товари можуть бути відсутні в окремих магазинах «Венето». На товар, що купується в кредит, знижка не розповсюджується.
Перелік товару зі знижками та іншу детальну інформацію по акції запитуйте у консультантів магазинів Венето, за тел. гарячої ліній 0-800-500-340 або на сайті veneto.ua
Інтернет-магазин veneto.ua використовує cookie-файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також полегшити використання сайту, аналізувати використання наших товарів, щоб підвищити якість рекламних і маркетингових активностей Приймаю
Наши магазины