Венето, знімає усі "ВЕТО на EТО"

Венето, знімає усі "ВЕТО на EТО"

Хтось робив це в кабінці для фото...
Хтось робив це на людях...
Але кайф наламало ВЕТО!
Тільки на Люкс FM - ексклюзивний проект "ВЕТО на EТО"...
Відправляй смс на короткий номер 7160 з кодовим словом "Венето". Відповідай на запитання про нестандартні заборони на "Eто" та виграй головний приз - ортопедичний диван від Венето! 
Адже, саме Венето, знімає усі "ВЕТО на EТО" у Вашій спальні...

А ще, по будням, з 30.03.2015 по 10.04.2015 включно DJ Люкс ФМ, шляхом випадкового вибору чисел (RANDOM.ORG) будуть обирати одного переможця дня із бази СМС, якому буде задано одне запитання, у разі правильної відповіді на нього переможець отримає заохочувальний приз - подушку від ТМ ВЕНЕТО, але навіть якщо відповідь не вірна, учасник все одно  продовжує боротьбу за головний приз!
Визначення головного переможця відбудеться 10.04.15 року в присутності відповідальних осіб: організатора та незалежного експерта…

Приймайте участь!

Умови участі в акції

1. Організатор: ПрАТ «Телерадіо компанія люкс»
2. Терміни: Акція триває з 25.03.2015 - 10.04.2015
3. Призи:
3.1. Головним призом акції є ортопедичний диван «ЖАН» від ТМ ВЕНЕТО.
3.2. Кількість Головних Призів – один.
3.3. Одна особа може стати переможцем лише 1 раз і виграти лише 1 Головний Приз.
3.4. Головний приз буде розіграний серед переможців дня.
3.5. Для отримання Головного Призу Учасник зобов'язаний звернутися до Організатора у зазначений Організатором час та прибути у зазначене Організатором місце.
3.6. Серед учасників акції щобудня буде визначено переможця дня і розіграно додаткові, заохочувальні, призи у кількості 3 штука в день (усього 30 штук) подушка віт ТМ ВЕНЕТО (тобто кожен переможець дня отримає одну подушку від партнера проекту ТМ ВЕНЕТО і автоматично стає претендентом на головний приз акції).
3.7. Право на отримання Головного Призу зберігається за Переможцем лише до 20.06.2015 року.
 
4. Учасники:
4.1. Учасниками акції можуть бути всі дієздатні громадяни України, які досягли вісімнадцятирічного віку, за винятком працівників та представників будь-якої юридичної особи, прямо або опосередковано залученої до проведення даної рекламної акції, а також членів їхніх сімей та родичів.
4.2. Для участі у розіграші Призу Учасник має здійснити наступні дії:
4.2.1. У період з 25.03.2015 по 10.04.2015 відправити СМС з текстом ВЕНЕТО на короткий номер 7160.
4.2.2. Чим більше СМС, тим більше шансів на перемогу.
 
5. Визначення Переможців:
5.1.1. По буднямя з 30.03.2015 по 10.04.2015 включно, ді-джеї Люкс ФМ, шляхом випадкового вибору чисел (рендом) будуть обирати одного переможця дня із баси СМС. Всім учасникам акціїї бузе задано одне запитання, в разі правильної відповіді на нього учасник отримає заохочувальний приз (подушку віт ТМ ВЕНЕТО), якщо відповідь не вірна подарунок не отримує, але боротьбу за головний приз продовжує.
5.2. Визначення головного переможця відбудеться 10.04.15 року в присутності відповідальних осіб Організатора та незалежного експерта.
5.3. Усі результати розіграшу Призу остаточні і оскарженню не підлягають.
6. Права та Відповідальність Сторін:
6.1. Організатор здійснює контроль за проведенням акції та дотриманням цих Умов
6.2. Організатор залишає за собою право відмовити у видачі Головного Призу, якщо Переможець не відповідає вимогам та не дотримується умов участі в Акції, встановлених цими Правилами
6.3. Учасник Акції зобов'язаний дотримуватись цих Правил акції
6.4. Учасник Акції має право отримувати інформацію про акцію у відповідності до цих Правил; вимагати передачі Призу в разі визнання Учасника Переможцем акції
6.5. Беручи участь в Акції, всі Учасники погоджуються з даними умовами та зобов'язуються їх виконувати, а також погоджуються на підписання всіх необхідних документів для документального засвідчення процедури отримання Призів
6.6. Своєю участю в розіграші (акції) всі Учасники погоджуються на проведення фото- і кінозйомки за їхньою участю і на безкоштовне використання Організатором їхніх прізвищ, імен, інших особистих даних, фотографій та зображень у друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, у тому числі з рекламною метою. Всі Учасники погоджуються з тим, що їхні дані, отримані під час проведення акції та занесені до бази даних, можуть у подальшому бути використані Організатором без будь-яких часових обмежень, у тому числі з рекламною метою, для надсилання інформації, повідомлень тощо. При цьому, усі авторські права на такі інтерв'ю та матеріали повністю належать Організатору.
6.7. Переможець акції має право відмовитися від отримання Призу. Заміна Призу грошовим еквівалентом не допускається.
7.Технічна інформація щодо смс: Вартість відправлення SMS на короткий номер 7160 складає 1,00грн. Тариф у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% з вартості послуги без урахування ПДВ.
Послуга надається абонентам всіх національних GSM-операторів України.
Тільки для повнолітніх. Техпідтримка: (044) 2011122 у будні з 10-00 до 18-00
Організатор: ПрАТ «Телерадіо компанія люкс» Київ, вул..Володимирська 61/11 оф 50

Интернет-магазин veneto.ua использует cookie-файлы и другие технологии, чтобы помочь Вам в навигации, а также облегчить использование сайта, анализировать использование наших товаров, чтобы повысить качество рекламных и маркетинговых активностей Принимаю
Наши магазины