Стильні туалетні столики

Будуар, або туалетний столик - місце, де зберігаються жіночі секрети краси. Якщо раніше цей предмет меблів призначався для умивання, то сьогодні, там зберігається все для вдосконалення жіночого образу. Вартість туалетних столиків найрізноманітніша залежно від їх зовнішнього вигляду і характеристик. Як же вибрати той самий? Якщо у Вас маленька спальня, то туалетний столик можна використовувати й у вигляді тумбочки біля ліжка, а замість стільця використовувати пуф, що не буде візуально виділятися і заощадять простір.

Купити туалетний столик в Києві можна і компактного розміру, якщо Ви все ж хочете створити окремий кут для наведення краси. Такий столик можна розмістити не збоку ліжка, а перед ним. Це оригінальний підхід і, однозначно, економія місця. Ось тільки дзеркало буде вже настільне. Великий плюс - безліч скриньок. Це дозволяє не захаращувати простір стільниці і тримати спальню у чистоті і порядку. Адже, у кожної речі буде своє місце. От тільки ціни на туалетні столики в Україні з безліччю шухлядок, вище, ніж на звичайні. А для великих спалень ще й актуальні так звані столи-бюро.

Це великі письмові столи, з акуратними, класичними формами, місткі та зручні у використанні. В Інтернет-магазині Венето є різні варіації туалетних столиків, продаж яких можливий як онлайн, так і в магазинах Венето. Потрібну модель столика Ви зможете вибрати в нашому каталозі, де представлені не лише поодинокі столики, але ще й елементи спальних гарнітурів. Якщо Ви хочете стильно оформити інтер'єр спальні, кращий варіант придбати відразу всі меблі одного стилю. Тоді все буде гармонійно, і нічого не перешкодить Вашому відпочинку.

Магазини Венето
Вибери свій регіон для доставки
Київ
Змінити регіон
Доставка від 499 грн
Безкоштовно!
  • 0-800-500-340
  • 096-39-333-55
  • 093-32-88-990
  • 050-33-55-226

Туалетні столики

За заданими параметрами не знайдено жодного товару

Для швидкого пошуку скористайтесь фільтром
Підбір столика
Вибір кольору
Вибір патіни
Что Вам помешало оформить заказ?
Дайте нам еще один шанс - оставьте Ваш контактный e-mail и мы постараемся все исправить
Заказать звонок
captcha
СПЕЦИАЛЬНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ
  1. При покупке любой мягкой кровати вместе с любым ортопедическим матрасом, такого же размера, получаете в подарок одеяло «Венето Комфорт» размера 200х205 см и две подушки «Насолода» размером 50х70 см.
         Перейти к выбору мягкой кровати